Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Uyuduğu Zaman Gözlerinden Kan Gelen Bebek (Video)
  • Ana Sayfa » Haber
  • 12 Ağustos 2013 - 11:17:56
Uyuduğu Zaman Gözlerinden Kan Gelen Bebek (Video)

Azerbaycan’ın Göyçay ilçesinin Halitli köyünde yaşayan 2 yaşındaki Hüseyin Abdullayev, gözlerinden akan kan dolayısı ile uyuyamıyor. Haberin Videosu ‘Uyuduğunda Gözlerinden Kan Gelen Bebek!’ Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız. Uyumadığı zaman yaşıtlarından hiç bir farkı olmayan Minik Hüseyin uykuya daldığı andan itibaren başta gözleri olmak üzere burnu ve kulaklarından kan akmaya başlıyor. Uyandırıldığında kan akıntısı tamamen duran […]

Uyudugu-Zaman-Gozlerinden-Kan-Gelen-Bebek-Video Azerbaycan’ın Göyçay ilçesinin Halitli köyünde yaşayan 2 yaşındaki Hüseyin Abdullayev, gözlerinden akan kan dolayısı ile uyuyamıyor.

Haberin Videosu
‘Uyuduğunda Gözlerinden Kan Gelen Bebek!’ Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız.

Uyumadığı zaman yaşıtlarından hiç bir farkı olmayan Minik Hüseyin uykuya daldığı andan itibaren başta gözleri olmak üzere burnu ve kulaklarından kan akmaya başlıyor. Uyandırıldığında kan akıntısı tamamen duran Hüseyin, uykusuzluk soru-nu yaşıyor.Ailenin verdiği bilgiye göre Hüseyin’in yaşadığı sıkın-tı sadece memleketleri Göyçay’da meydana geliyor. Yani ötek i [r] komşu illere götürüldüğü zaman Hüseyin hiç bir sıkın-tı yaşamıyor. Yaşanan so-run dolayısı ile memleketlerine kısa olan süreliğine gelebilen aile Minik Hüseyin’in uyuması ile baba ocağından ayrılmak zorunda kalıyor.Hüseyin’in tedavisi için ülkedeki bütün Araştırmacılara başvuran aile, doktorların hastalığa çare bulamamasından dolayı ne yapacaklarını miyorlar.Hüseyin’in büyükannesi Cemile Abdullayeva, torununun uykuya daldıktan 10 dakika sonra gözlerinden kan akmaya başladığını, daha uzun süre uyuduğu zaman ise kulaklarından burnundan ve ağzından kan geldiğini ifade etti. Babası Rövşen Abdullayev ise oğlunun soru-nu ile alaka-lı ülkede gitmedikleri doktor kalmadığını söyledi. Abdullayev oğlunun tedavisi için yerli ve yabancı doktorların her türlü tetkik ve analizleri yaptıklarını ama herhangi bir sonuca ulaşamadıklarını diye konuş-tu. Abdullayev ”Oğlum uyuduktan sonra kan gelmeye başladığı zaman uyanıyor. yenide n uyuttuğumuz da ise yine kan gelmeye başlıyor. Ne zaman ki Göyçay arazisinden çıkıyoruz, oğlumda her hangi bir so-run kalmıyor” diye konuş-tu.Hüseyin’in annesi Elnare Abdullayeva da yaptığı açıklamada oğlunun kanlı gözlerini göstererek ”birazcık uykuya dalınca gördüğünüz gibi kan gelmeye başlıyor bu da oğlumun gözlerinde ve burnunda kaşıntıya sebe p oluyor. Bundan dolayı da hemen uyanıyor ne yapacağımızı miyoruz. Mecburen burada kalamıyor komşu illere gidiyoruz ”dedi.

Haberin Videosu
‘Uyuduğunda Gözlerinden Kan Gelen Bebek!’ Adlı Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz