Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

üsküdarda İki Otobüs Arasında Kalan Vatandaş
  • Ana Sayfa » Haber
  • 18 Ocak 2013 - 20:49:37
üsküdarda İki Otobüs Arasında Kalan Vatandaş

İstanbul ilinin Üsküdar ilçesinde bir İETT otobüsü manevra yapar iken başka bir otobüse yetişmeye çalışan vatandaşlara çarptı. İki otobüs arasında kalarak yaralanan 4 yolcudan birinin kolu koptu. Üsküdar-Harem Sahilyolu’ndaki otobüs son duraklarında dün akşam vakitlerinde feci bir kaza meydana geldi. Sonnur Ürk’ün kulladığı Üsküdar-Sultanbeyli seferini yapan İETT otobüsü, yolcularını aldıktan sonra hareket etti.Sürücü, manevra yaptığı […]

uskudarda-iki-Otobus-Arasinda-Kalan-Vatandas İstanbul ilinin Üsküdar ilçesinde bir İETT otobüsü manevra yapar iken başka bir otobüse yetişmeye çalışan vatandaşlara çarptı. İki otobüs arasında kalarak yaralanan 4 yolcudan birinin kolu koptu.

Üsküdar-Harem Sahilyolu’ndaki otobüs son duraklarında dün akşam vakitlerinde feci bir kaza meydana geldi. Sonnur Ürk’ün kulladığı Üsküdar-Sultanbeyli seferini yapan İETT otobüsü, yolcularını aldıktan sonra hareket etti.Sürücü, manevra yaptığı sırada kayganlaşan yolda körüklü otobüsün arka bölümü kaydı.Bu sırada durakta yolcu alan Üsküdar-Samandıra seferini yapan İETT otobüsüne binmek isteyen vatandaşlar iki otobüs arasında sıkıştı.YARDIMA KOŞTULARKazayı gören duraktaki misafirin haber vermesi üzerine hadi se yerine çok sayıda sağlık ekibi gönderil di.[r].DURAKTA CAN PAZARIBüyük acı çeken yaralılar nedeni ile durakta adeta can pazarı yaşandı.Kaza yerine gelen sağlıkçılar kazada kolu kopan 48 yaşındaki Ali Akkaya’ya müdahale etti.İlk müdahalesi hadi se yerinde yapılan yaralı, ambulansa koyularak Haydarpaşa Numune Eğitim ve incele me Hastanesi’ne kaldırıldı.Kazada yaralanan Hakan Öğüce (24), İmdat Güven (54) ve İlhami Dolu (53) da ambulanslarla hastaneye kaldırıldı.YOLCULAR ŞOKA GİRDİKazayı gören duraktaki vatandaşlar büyük panik yaşadı. Yolcular bir yandan sağa sola koştururken, bir yandan da yaralılara yardım etmeye çalıştı.Kazayı gören vatandaş, “Otobüs yolcularını alıp kalktığı sırada otobüsün arka tarafı kaydı. İki otobüs arasında sıkıştılar” diye konuş tu.Diğer bir görgü tanığı ise, otobüs sürücüsüne tepki göstererek “Sert dönmüş buradan, misafiri sıkıştırmış” diye konuş tu.Kaza sonrası hastaneye kaldırılan yaralılardan kolu kopan Ali Akkaya’nın yoğun bakımda tedavisi sürüyor. Kaza sonrasında otobüs sürücüsü Sonnur Ürk gözaltına alınarak Doğancılar poli s ekibi Merkezi’ne götürüldü.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz