Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Ünlülerden Tuhaf İfade İçiyoruz Çünkü
  • Ana Sayfa » Haber
  • 17 Ağustos 2013 - 09:04:17
Ünlülerden Tuhaf İfade İçiyoruz Çünkü

Uyuşturucudan nezarete atılan ünlülerin ifadeleri şoke etti. Hemen hemen tama mı aynı şeyleri belirt ti. Birçok ünlü ismin “Dizi setlerinin ağır çalışma koşullarından dolayı bu günlerde kullanıyoruz. Bunlar ile ayakta kalıyoruz” diye konuş-tuği öğrenildi.Gözaltına alınanlar arasında ünlü adların de olduğu son narkotik operasyonunda, ağır çalışma temposu ile gündemde olan televizyon dizi TV filmlerin setleri de […]

Unlulerden-Tuhaf-ifade-iciyoruz-Cunku- Uyuşturucudan nezarete atılan ünlülerin ifadeleri şoke etti. Hemen hemen tama mı aynı şeyleri belirt ti.
Birçok ünlü ismin “Dizi setlerinin ağır çalışma koşullarından dolayı bu günlerde kullanıyoruz. Bunlar ile ayakta kalıyoruz” diye konuş-tuği öğrenildi.Gözaltına alınanlar arasında ünlü adların de olduğu son narkotik operasyonunda, ağır çalışma temposu ile gündemde olan televizyon dizi TV filmlerin setleri de kayıtlara geçti. Radikal Gazetesi’nin haberine göre, [r] uyuşturucu kullanmak ve temin etmekten gözaltına alınan birçok ünlü ismin, “Dizi çekimlerinin ağır çalışma temposundan dolayı içiyoruz” diye konuş-tuği öne sürüldü.İstanbul ili Narkotik Şube polisi, geçen hafta bir yıllık teknik ve fiziki takibin arkasından ‘torbacı’ denilen sokak satıcılarına yönelik bir operasyon düzenledi. Torbacıların arasında Yeşilçam’ın emektar oyuncularından Eray Özbal’ın da yer aldı ğı ve Cihangir’deki evinin teras katını uyuşturucu serasına çevirdiği söylendi. Torbacılardan ‘mal’ alan ve takiplere takılan birçok ünlü ismin de aralarında yer aldı ğı 60 şa-hıs hakkında gözaltı kararı alındı. 15 şa-hıs tutuklanırken ötek i isimler savcılık tarafından ya daadli checkle hürriyetine kavuştu. İKİ şa-hıs DAHA SERBESTOperasyonda isimleri geçenlerden oyuncu Rıza Kocaoğlu ve yönetmen Uluç Bayraktar da İtalya dönüşü havaalanında gözaltına alınarak savcılığa gönderil-di. Kocao?lu ve Bayraktar saba h saatlerin de Ça?layan’daki Ystanbul Adliyesi’ne götürüldü. Bayraktar savcylyk sorgusunun ardyndan serbest kaldy. Kocao?lu ise adli check talebiyle gönderil-di?i mahkemede 50 bin lira kefaletle serbest byrakıldı.  Operasyon kapsamında sadece Berrak Tüzünataç’ın yurtdışında olduğu için hakkında hiçbir işlem yapılamadığı ve Türkiye’ye dönmesinin beklendiği öğrenildi. HER ÜNLÜ VATAN’I TADabilir Gözaltına alınanlardan Murat Yıldırım, Koray Candemir ve Burçin Terzioğlu verdikleri ifadelerde hiçbir şekilde kullanmadıklarını söyled i. ötek i birtakım isimler “Yurtdışında, Amsterdam’da kullandık” şeklinde bilgi verdi. Birçok ünlü ismin “Dizi setlerinin ağır çalışma koşullarından dolayı bu günlerde kullanıyoruz. Bunlar ile ayakta kalıyoruz” diye konuş-tuği öğrenildi. ayrıca ünlü adların nezarethanede İstanbul ili Emniyet Müdürlüğü’nü kastederek “Her ünlü bir gün Vatan’ı tadacaktır” diye espri yaptığı da söylen di. Radikal’e bilgi veren üst düzey bir emniyet görevlisi, ünlüler ile konuştuklarında en dikkat çekici noktanın aynı set ortamında bulunan misafirin birlik-te uyuşturucu kullanması olduğunu söyledi. Aynı görevli basında çıkan “Ünlüler teşhir ediliyor” haberlerine tepki göstererek “Herkes aynı kapıdan girip aynı nezarethanede kalıyor. Kimseye imtiyaz yok” diye konuş-tu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz