Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Ünlüler Hayat Ver Projesi İçin Bir Araya Geldi
  • Ana Sayfa » Haber
  • 17 Ağustos 2013 - 08:10:47
Ünlüler Hayat Ver Projesi İçin Bir Araya Geldi

Organ bağışının önemine dikkat çekmeyi amaçlayan ‘Hayat Ver’ adlı sosyal sorumluluk tasarımı Türkiye’nin isimlerini bir araya getirdi. 82’nci İzmir ili Enternasyonal Fuarı etkinlikleri kapsamında Kültürpark içerisindeki İzmir ili Sanat Merkezi’nde olacak sergi, fuar süresince ziyaret saatleri içerisinde ücretsiz şeklinde gezilebilecek. Prof. Dr. [r] Yalçın Polat başkanlığındaki Organ Nakli Bilinçlendirme Platformu tarafından gerçekleştirilen ve ‘Her Bağış, […]

Unluler-Hayat-Ver-Projesi-icin-Bir-Araya-Geldi
Organ bağışının önemine dikkat çekmeyi amaçlayan ‘Hayat Ver’ adlı sosyal sorumluluk tasarımı Türkiye’nin isimlerini bir araya getirdi.

82’nci İzmir ili Enternasyonal Fuarı etkinlikleri kapsamında Kültürpark içerisindeki İzmir ili Sanat Merkezi’nde olacak sergi, fuar süresince ziyaret saatleri içerisinde ücretsiz şeklinde gezilebilecek.

Prof. Dr. [r] Yalçın Polat başkanlığındaki Organ Nakli Bilinçlendirme Platformu tarafından gerçekleştirilen ve ‘Her Bağış, Yeni Bir Hayattır’ sloganından yola çıkılan ‘Hayat Ver’ sosyal sorumluluk tasarımı, Türkiye’nin isimlerini bir araya getirdi. Memorial Sağlık Grubu’nun katkıları ile gerçekleştirilen tasarım kapsamında isimler, organ nakli bekleyen ve organ nakli olmuş bir hastanın hayat ve ölüm arasındaki ince çizgide yaşadıklarını aynı karede sarsıcı şekilde canlandırıyor. Fotoğraflarda ayrıyetten mesajlar ile organ bağışının önemine dikkat çekiliyor.

‘Hayat Ver’ sosyal sorumluluk tasarımınde Ahu Sungur, Aslı Tandoğan, Bengü, Çolpan ilhan, Derya Büyükuncu, Evrim Solmaz, Gökhan Türkmen, Hülya Koçyiğit, ilker inanoğlu, ismail Hacıoğlu, Keremcem, Merve Sevi, Murat Başoğlu, Mustafa Ceceli, Naz Elmas, Niran Ünsal, Oya Aydoğan, Rasim Öztekin, Selda Alkor, Sema Keçik, Yeşim Ceren Bozoğlu, Yetkin Dikinciler, star Kenter, Zeynep Beşerler, Zeyno Günenç fotoğrafları ve mesajları ile yer alıyor.

Organ Nakli Bilinçlendirme Platformu’nun temel amacı, organ bağışı konusunda kamuoyunu bilinçlendirmek ve toplumsal duyarlılık yaratarak organ nakli olmak için bekleyen hastaların sağlığına kavuşmasına katkı sağlamaktır. 29 Ağustos – 8 Eylül tarihleri arasında organize edilen 82’nci İzmir ili Enternasyonal Fuarı, ticari yönünün yakınında kültür, sanat yönüyle de ön planda yer alıyor. 82’nci iEF, fuar döneminde olacak pek çok sergisiyle sanatseverlerin buluşma noktası olacak.
Kaynak: Cihan

HABERiN RESiMLERi

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz