Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Ünlü Şarkıcı Facebookta Erkek Avına Çıktı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 24 Ağustos 2013 - 12:07:26
Ünlü Şarkıcı Facebookta Erkek Avına Çıktı

Ünlü şarkıcı Facebookta erkek avına çıktı…ޞok!… Güzel şarkıcı Facebook’ta erkeklere arkadaşlık teklifleri yolluyor!…Ünlü şarkıcı Taylor Swift, müzikal yeteneğiyle olduğu kadar çapkınlığı ile da tanınıyor. Sayısız isimle ilişki yaşayan Swift, şimdi de Facebook üzerinden sevgili avına çıktı!Country müziğin efsane isimleri arasında gösterilen ve sayısız Grammy ödülü alan Taylor Swift, aşk yaşamında bir türlü mutluluğu yakalayamıyor. Hollywood’un […]

Unlu-Sarkici-Facebookta-Erkek-Avina-CiktiÜnlü şarkıcı Facebookta erkek avına çıktı…
ޞok!… Güzel şarkıcı Facebook’ta erkeklere arkadaşlık teklifleri yolluyor!…
Ünlü şarkıcı Taylor Swift, müzikal yeteneğiyle olduğu kadar çapkınlığı ile da tanınıyor. Sayısız isimle ilişki yaşayan Swift, şimdi de Facebook üzerinden sevgili avına çıktı!

Country müziğin efsane isimleri arasında gösterilen ve sayısız Grammy ödülü alan Taylor Swift, aşk yaşamında bir türlü mutluluğu yakalayamıyor. Hollywood’un en isimleri ile [r] ilişki yaşayan ve kısa olan süren ilişkileri nedeni ile ismi ‘kara dul’a çıkan Swift, yeni aşk arayışı için kendisine yeni bir mecra buldu: Facebook!

TAYLOR SWIFT (FOTO-GALERi)
ARKADAޞLIK YOLLUYOR

Yoğun müzik çalışmaları nedeni ile faka t ödül törenlerinde ve galalarda yeni birileri ile tanışma fırsatı yakaladığından dert yanan şarkıcının arkadaşları, Swift hakkında şöyle konuşuyor: “Taylor için birileri ile tanışmak, yoğun çalışma programı nedeni ile kolay değil. Bu yüzden Facebook üzerinden, beğendiği kişilere ‘arkadaşlık’ yollamaya başladı. ޞu an ‘Criminal Minds’ televizyon dizisinin starı Matthew G. Gubler ile birlikt e. Zaten Matthew ile de Facebook’ta tanıştı.” In Touch dergisi, Swift’in ilişkisi hakkında şöyle yazdı: “Matthew G. Gubler, ev-vel kendisiyle arkadaş olmak arzulayan şahsıın Swift olduğuna inanmamış. faka t daha sonra Swift’in kimliğinden emin olmuş. Çift ilk şeklinde Swift’in kendi evinde buluşmuş ve şu an halen birlikt eler.” TAYLOR LAUTNER
‘Twilight’ serisiyle starı parlayan Taylor Lautner ve Taylor Swift, ‘Valentine’s Day’ TV filminin setinde tanıştı. Lautner ile ondan bir yaş büyük olan Swift, 2009 yılının Ağustos ayına kadar flört etti.
JOE JONAS
Jona’s Brothers adlı grubun solisti Joe Jonas ve Taylor Swift, 2008 yılında tanıştı. Jonas, yaşamına oldukça çok müdahale eden ve kıskançlık yapan Swift ile 27 saniye süren bir telefon konuşması ile ayrıldı.JAKE GYLANHAAL
Taylor Swift, kendisinden yaşça büyük oyuncu Jake Gylanhaal ile ‘You Belong to Me’ adlı şarkısının videosunin çekimleri esnasında tanıştı. ikili, birtakım aylık birlikt eliğin arkasından ayrıldı.
HARRY STYLES
One Direction grubunun yakışıklı solisti Harry Styles da Taylor Swift’in eski sevgililerinden biri. Styles için sıklıkla Londra’ya gitmiş olan güzel şarkıcının, bu ilişkisi de oldukça çok uzun ömürlü olmadı.CONOR KENNEDY
Kennedy Ailesi’nin veliahtlarından Conor Kennedy ve Swift, geçen yaz berabe rydi. Swift, sevgilisine yakın olabilmek için yaşadığı yerden bir ev satın aldı. faka t bu ilişki en az zaman içerisinde sona erdi.
ED SHEEN
1991 doğumlu ingiliz şarkıcı Ed Sheen ve Taylor Swift, kısa olan bir zaman flört etti faka t çift, birtakım hafta içerisinde ilişkilerine son verdi. iki şarkıcı, şu an birbirlerine selam dahi vermiyor.

SABAH iNTERNET SiTESi


VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz