Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Ünlü Model Kelly Brook İstanbula Geldi
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 08:59:18
Ünlü Model Kelly Brook İstanbula Geldi

Ünlü model Kelly Brook İstanbula geldi… Kelly Brook kendisinin de rol aldığı Axe Apollo’nun yeni kampanyasının tanıtımı için istanbul’a geldi. Dünyaca ingiliz model ve oyuncu Kelly Brook, Axe Apollo kampanyası kapsamında uzaya gidecek şanslı Türk gencini seçmek üzere istanbul’a geldi. Basın mensuplarının sorularını cevaplayan Kelly Brook, çıkışta [r] kendisini bekleyen, ara-ba SLS AMG’ye binerek havaalanından […]

Unlu-Model-Kelly-Brook-istanbula-GeldiÜnlü model Kelly Brook İstanbula geldi…

Kelly Brook kendisinin de rol aldığı Axe Apollo’nun yeni kampanyasının tanıtımı için istanbul’a geldi.

Dünyaca ingiliz model ve oyuncu Kelly Brook, Axe Apollo kampanyası kapsamında uzaya gidecek şanslı Türk gencini seçmek üzere istanbul’a geldi. Basın mensuplarının sorularını cevaplayan Kelly Brook, çıkışta [r] kendisini bekleyen, ara-ba SLS AMG’ye binerek havaalanından ayrıldı.

Ünlü ingiliz oyuncu ve model Kelly Brook, Axe uzay kampanyası kapsamında, biri uzaya gitmek üzere ABD’deki AXE Apollo Uzay Akademisi’ne katılabilir üç şanslı Türk gencini seçmek için istanbul’a geldi. Axe Apollo kampanyasının jürisinde yer alan Kelly Brook, “istanbul’a yenide n geldiğim için oldukça çok mutluyum. Burası gerçekten harika bir şehir. Axe yine çok büyük hayali gerçeğe dönüştürüyor ve bütü n bu süreç oldukça çok heyecan verici. istanbul’a ilk ziyaretimde yoğun ala-ka gören uzay kampanyasının dijital çekimlerini tamamlamıştık. ޞimdi sıra uzaya gidecek şanslı Türk gencini belirlemeye geldi. Bunun yakınında Axe’ın yepyeni sürprizini de sizler ile paylaşacağız.” diye konuş-tu.

Basının yoğun alakasıne sevilen tavırları ile karşılık veren Kelly Brook, soruları yanıtlamasının arkasından çıkışta kendisini bekleyen sürpriz SLS AMG’ye binerek havaalanından ayrıldı. Kelly Brook, İstanbul ili ziyareti kapsamında hem uzaya gidecek talihli isimleri belirleyecek hem de Axe’ın yeni sürpriz kampanyasını açıklayacağı basın toplantına katılacak.

Kaynak: Cihan

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz