Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Ünlü İsim Denizci Oldu
  • Ana Sayfa » Haber
  • 23 Ağustos 2013 - 12:36:04
Ünlü İsim Denizci Oldu

Ünlü isim denizci oldu…Tekne alan Erkan Petekkaya denizci oldu.Tatilini Muğla’nın Fethiye ilçesinde geçiren sinema ve televizyon dizi futbolcusu Erkan Petekkaya, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’yı ziyaret etti. Daha ev-vel oynadığı bir televizyon dizide kaptan rolünü oynayan Erkan Petekkaya, tekne alarak bu rolü gerçeğe taşıdı. Tekne alan ve deniz yaşamına atılan Petekkaya’nın setten arta [r] kalan […]

Unlu-isim-Denizci-OlduÜnlü isim denizci oldu…
Tekne alan Erkan Petekkaya denizci oldu.
Tatilini Muğla’nın Fethiye ilçesinde geçiren sinema ve televizyon dizi futbolcusu Erkan Petekkaya, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’yı ziyaret etti.

Daha ev-vel oynadığı bir televizyon dizide kaptan rolünü oynayan Erkan Petekkaya, tekne alarak bu rolü gerçeğe taşıdı. Tekne alan ve deniz yaşamına atılan Petekkaya’nın setten arta [r] kalan zamanlarını Göcek beldesinde geçirdiği bildiril-di.

Tatil için sıklıkla Göcek ve Fethiye’ye geldiğini anlatan oyuncu Fethiyelilerin oldukça çok şanslı olduğunu belirt ti. Bölgenin harika bir manzara ve doğaya malik olduğunu anımsatan Petekkaya, “Sayın başkan kendi telefonundan özel aradı. Böyle bir Belediye Başkanı oldukça çok az gördüm. ileride Göcek de buraya bağlanacakmış. Onlara da çok büyük şans. Daveti için ve samimiyeti için kendisine oldukça çok teşekkür ediyorum. tüm Fethiyelilere de saygı ve selamlarımı sunuyorum.” diye konuş-tu.

Ünlü oyuncu Petekkaya’nın tekne aldığını öğrendiğini ifade eden Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı da, kendisini TVdizilerinden takip ettiğini belirt ti. Saatcı, “Kültürümüzü, gelenek ve göreneklerimizi ama camda ama özel hayatlarında yansıtan, duruş sergileyen kardeşlerimize sürekli saygımız sonsuz. Kendisine sanat yaşamında başarılar diliyorum. bununnla birlikte denizci de olmuş. Tekne de almış. Teknesini de Allahın izniyle mavi sularda iyi günlerde kullansın.” diye konuş-tu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz