Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Ünlü Bürokrata Kalp Spazmı Geçirten Olay
  • Ana Sayfa » Haber
  • 16 Ağustos 2013 - 07:40:40
Ünlü Bürokrata Kalp Spazmı Geçirten Olay

Lüks yatta kadın aşçıya taciz olayının duyulmasının ardından, yatta tatil yapan Mısır Merkez Bankası eski Başkanı Tahir S. Helmy’nin kalp spazmı geçirdiği görül-dü.Kaptanı olduğu lüks yatın kadın aşçısı Ö.Ü.’ye (35) Yunanistan ‘da demirlediklerinde tacizde bulunup, dövdüğü iddia edilen V.E.’nin (39) işine, hadisede n hemen sonra son verildiği görül-dü. Mısır Merkez Bankası eski Başkanı Tahir S. […]

Unlu-Burokrata-Kalp-Spazmi-Gecirten-OlayLüks yatta kadın aşçıya taciz olayının duyulmasının ardından, yatta tatil yapan Mısır Merkez Bankası eski Başkanı Tahir S. Helmy’nin kalp spazmı geçirdiği görül-dü.
Kaptanı olduğu lüks yatın kadın aşçısı Ö.Ü.’ye (35) Yunanistan ‘da demirlediklerinde tacizde bulunup, dövdüğü iddia edilen V.E.’nin (39) işine, hadisede n hemen sonra son verildiği görül-dü. Mısır Merkez Bankası eski Başkanı Tahir S. Helmy’nin, tatil yaptığı teknedeki hadisenin duyulmasının ardından, gittiği Fransa ‘da yaşananlar ile bir [r] alakası olmasa da üzüntüsünden kalp spazmı geçirip, hastaneye kaldırıldığı söylen di. Mısır Merkez Başkası eski Başkanı Tahir S. Helmy’nin, yakınları ile tatil yapmak için temmuz ayı ortalarında Marmaris’ten kiraladığı ingiliz bayraklı ‘Fresca’ adlı lüks yat, 4 Ağustos’ta Yunanistan’a demirledi. Mısırlı eski bürokrat ve ailesi, 3 gün Atina’da kalacağı için, Teknenin Türk kaptanı V.E. ve aşçı Ö.Ü. dışındaki 6 mürettebat karaya çıktı. Türk kaptan V.E., iddiaya göre aynı gün saat 01.00 sıralarında, 1 çocuk annesi, Bodrumlu aşçı Ö.Ü.’nün kamarasına girip, birlik-te olma teklifinde tespit edil-di. Teklifini kabul etmediği V.E.’nin kendisini dövüp, cinsel tacizde yer aldı ğınu ileri süren Ö.Ü., Yunan polisi tarafından yattan alınıp bir otele yerleştirildi. Ö.Ü., geçen çarşamba günü geldiği Bodrum’da avukatı Nazlı Aydoğan Kaplan ile savcılğa suç duyurusunda tespit edil-di. ‘KAPTANIN iޞiNE HEMEN SON VERDiK’ Bu gelişmenin arkasından taciz olayının yaşandığı ileri sürülen yatın Türkiye ‘deki temsilcisi Utku Marine Limited ޞirketi yöneticisi Nazmi Topçuoğlu, telefonda açıkmalarda tespit edil-di. hadisenin duyulmasının arkasından bizzat Atina’ya gidip, Ö.Ü’ye gereken her türlü yardımı yapıp, Yunan polisekiplerinine ifade vermesini sağladıklarını anlatan Topçuoğlu şöyle diye konuş-tu: “Ancak, yatta tatil yapan Mısırlı bürokrat Helmy’nin olay iler ile hiçbir alakası yok, buna rağmen kendisinin adının geçmesi nedeni ile, yer aldı ğı Fransa’da kalp spazmı geçirerek hastaneye kaldırıldı. ޞirket şeklinde bu meselelerde oldukça çok hassas ve duyarlıyız. Yatın kaptanı V.E.’nin hadisenin hemen arkasından işine son verdik. Uçakla Türkiye’ye dönmesini sağladık. Bu tür olay iler ayrıyetten Türk denizciliğine ve yat turizmine büyük zarar veriyor. Kimse bu olay ilerın olmasına izin vermez, faka t yine de her iki taraf ve biz firma şeklinde hukuki işlemleri başlatmış durumdayız. En ehemmiyetli isteğimiz bu olay ilerın yat turizmine daha fazla zarar vermemesi.”

Marmaris’te olduğu öğrenilen kaptan V.E.’nin bu hafta içerisinde Bodrum’a gelerek ifade vermesi bekleniyor.

YAޞAR ANTER


VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz