Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Ümit Özattan Bomba Yanal Açıklamaları
  • Ana Sayfa » Haber
  • 27 Ağustos 2013 - 10:25:09
Ümit Özattan Bomba Yanal Açıklamaları

Ümit Özattan bomba Yanal açıklamaları…Fenerbahçe’nin eski kaptanlarından Ümit Özat sarı – lacivertli kulübün kendisiyle alaka-lı yayımladığı bildiriye oldukça çok sert bir cevap verdi.Ümit Özat, Beyaz Futbol programında kendisine yapılan izah için Fenerbahçe Takımı’ye yanıt verdi. Sarı Lacivertli kulübün bildirisine içerleyen Özat başkan Aziz Yıldırım’a göndermelerde tespit edil-di. Ümit Özat teknik direktör Ersun Yanal’la telefonda konuştuğunu […]

Umit-Ozattan-Bomba-Yanal-AciklamalariÜmit Özattan bomba Yanal açıklamaları…
Fenerbahçe’nin eski kaptanlarından Ümit Özat sarı – lacivertli kulübün kendisiyle alaka-lı yayımladığı bildiriye oldukça çok sert bir cevap verdi.
Ümit Özat, Beyaz Futbol programında kendisine yapılan izah için Fenerbahçe Takımı’ye yanıt verdi.

Sarı Lacivertli kulübün bildirisine içerleyen Özat başkan Aziz Yıldırım’a göndermelerde tespit edil-di. Ümit Özat teknik direktör Ersun Yanal’la telefonda konuştuğunu bunun yalan olmadığını ifade eder iken ortalıkta bir yalanın olduğunu söyledi.

işte Özat’ın izahatlarından satır başları…

– Değil Fenerbahçe Takımı başkanı kim olursa olsun haksıza, sonuna kadar giderim. Ama Fenerbahçe Takımı Kulübü’nden bahsetmiyorum, ben ekmeğini yediğim kulübe saygısızlık yapmam.

– Ben, Ersun Yanal’ı sıkıntı-lı gördüğümü belirt tim telefonda. Yanımızda da ortak bir arkadaş vardı.

– O kulüpte Aziz Yıldırım’dan habersiz tuvalete gidilmez. O söylemeden bu izah yapılmaz. Muhtemelen o da Ersun Yanal’a sordu, o da ‘konuşmadım’ diye konuş-tu. O zaman Ersun Yanal yalan söylüyor. Bu kadar korkmayın kardeşim…

FENERBAHÇE’NiN DÜN YAPTIĞI O AÇIKLAMA: Teknik Direktörümüz Ersun Yanal’ın, eski bir Fenerbahçe Takımı kaptanı ile telefonda görüştüğü ve kendisi ile sıkıntılarını paylaştığı detaaylarını içeren haber doğru değildir. Gerçek dışı bu haberlerin dikkate alınmamasını, toplum içerisinden rica ederiz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz