Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Uçakta Şoke Eden Taciz İddiası
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 15:14:58
Uçakta Şoke Eden Taciz İddiası

Uçakta şoke eden taciz iddiası…Van’dan Ankara’ya gitmek için Geçtiğimiz ay yolcu uçağına binen Van Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Yrd.Doç.Dr. Vural Polat’ın, bir hostesi taciz ettiği önplanasürüldü.VAN – iddia sonucu uçaktan indirilen Yrd.Doç. Dr. Polat, “Mağdur edilip hakarete uğradım. Bu bir komplo ve karalama çabasıdır. Savcılığa suç duyurusunda bulundum. Bunun arkasında kim varsa hepsini ortaya çıkaracağım” […]

Ucakta-Soke-Eden-Taciz-iddiasiUçakta şoke eden taciz iddiası…
Van’dan Ankara’ya gitmek için Geçtiğimiz ay yolcu uçağına binen Van Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Yrd.Doç.Dr. Vural Polat’ın, bir hostesi taciz ettiği önplanasürüldü.
VAN – iddia sonucu uçaktan indirilen Yrd.Doç. Dr. Polat, “Mağdur edilip hakarete uğradım. Bu bir komplo ve karalama çabasıdır. Savcılığa suç duyurusunda bulundum. Bunun arkasında kim varsa hepsini ortaya çıkaracağım” diye konuş-tu.

iddia edilen taciz hadises i Van Ferit Melen Havalimanı’nda 19 Temmuz 2013 yılı’te [r] Anadolu Jet’in Sun Ekspres’ten kiraladığı uçakta saat 06.00’da meydana geldi. Uçağa yolcu şeklinde binen Van Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Yrd.Doç.Dr. Vural Polat, koltuğuna oturduktan sonra içeri giren bir güvenlik görevlisi tarafından uçaktan çıkarılarak apronda bekleyen poli s ekibi ekiplerie teslim edildi. Polat’a uçaktan, ‘güvenlik sorunu’ gerekçe şeklinde gösterilerek indirildiği öğrenil-di. Pilotun ise olay ile alaka-lı “Kural dışı yolcu yer hadi se raporu” tuttuğu görül-dü.

HOSTESE TACiZ iDDiASI

Pilot tarafından tutulan raporda Yrd.Doç.Dr. Polat’ın hostes E.B.’yi teciz ettiği iddiası ile uçaktan indirildiği söylen di. Bu durum karşısında şoke olduğunu ifade eden Yrd.Doç.Dr. Polat, iddiaların komplo olduğunu ve taciz edildiğini iddia eden E.B. ile hiç mücadeledığını belirt ti.

Yapılanların kendisini mağdur ettiğini ifade eden Yrd.Doç.Dr. Polat, “Hakarete uğradım. 18 yıllık evli ve 3 çocuk babasıyım. Bu iftira aile saadetimi tehdit ediyor. Ben ehemmiyetli bir kurumun yöneticisiyim. Bu makamımı da rencide ediyor” dedi.

“SAVCILIĞA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUM”

Olaydan hemen sonra savcılığa suç duyurusunda yer aldı ğınu ifade eden Yrd.Doç.Dr. Vural Polat, şöyle söyledi:

“Olay günü tutulan tutanaklar birileri tarafından alakası olmayan kişilere ulaştırılmış. Emniyet bu belgeleri sızdıranların ve bu işin organize bir iş olup olmadığını güvenlik kameralarından tespit etme amacı ile araştırıyor. Bu hadi se sanki benim gizlemeye çalıştığım bir hadi se gibi gösterilmeye çalışıldı. Havayolu firması, pilot ve hostes hakkında suç duyurusunda bulundum. Umarım bu hadi se açığa çıkar. Ben bu işin arkasını bırakmayacağım. Yaşadığım hadises i başta mahal-li yöneticiler olmak üzere Sağlık Bakanlığı ve müsteşarlar ile paylaştım.” (DHA)

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz