Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Tutanakları Gültan Kışanak Mı Sızdırdı
Tutanakları Gültan Kışanak Mı Sızdırdı

BDP Eşbaşkanı Gültan Kışanak, imralı notlarını kendisinin sızdırdığı iddiasına cevap verdi.Parti olarak, sızıntının kaynağı ile alaka-lı önemli bir çalışma yaptıklarını anımsatan Kışanak, ‘Önemli verilere de ulaştık. araştırma tamamlanınca kamuoyu ile paylaşacağız’ diye konuş-tu. BDP Eşbaşkanı Gültan Kışanak, imralı zabıtlarının Milliyet’e sızdırılması ile alaka-lı Başbakan’a verilen ismin kendisi olduğu yönünde gazetemizde çıkan ‘Başbakan’a gitmiş olan [r] […]

Tutanaklari-Gultan-Kisanak-Mi-SizdirdiBDP Eşbaşkanı Gültan Kışanak, imralı notlarını kendisinin sızdırdığı iddiasına cevap verdi.
Parti olarak, sızıntının kaynağı ile alaka-lı önemli bir çalışma yaptıklarını anımsatan Kışanak, ‘Önemli verilere de ulaştık. araştırma tamamlanınca kamuoyu ile paylaşacağız’ diye konuş-tu.

BDP Eşbaşkanı Gültan Kışanak, imralı zabıtlarının Milliyet’e sızdırılması ile alaka-lı Başbakan’a verilen ismin kendisi olduğu yönünde gazetemizde çıkan ‘Başbakan’a gitmiş olan [r] isim Kışanak’ haberi hakkında Yeni ޞafak’a açıklamalarda tespit edil-di. Görüşme notlarının kendisinin onayı ile fotokopiye gönderilerek servis edildiği bilgisinin doğru olmadığını anımsatan Kışanak, ‘Bu iddiaya asıl cevap vermesi gereken taraf hükümettir. Bize hükümet kanadından böyle bir bilgi, hatta ima dahi gelmedi’ diye konuş-tu.

Hassas bir yol izliyoruz

Barış sürecinin sağlıklı sonuçlanması için uğra ş gösterdiklerini ifade eden Kışanak şunları belirt ti: ‘BDP şeklinde sürece özel bir hassasiyet içerisindeyiz. Partimizden bunun dışında bir şey kimse beklemesin. Bu meselede da önemliyetle bu sürecin içerisinde yer almaya çalışıyoruz. Zabıtları kimin sızdırdığına dair araştırmalarımızda epey mesafe aldık. Bunu, kanıtları ile birlik-te ortaya çıkarabilecek durumdayız. önemli bir araştırma yürütüyoruz. ehemmiyetli verilelere de ulaştık. araştırma tamamlanınca kamuoyu ile paylaşacağız. Bu meselede herhangi bir spekülasyona yol açmamak için kanıtları ile birlik-te kamuoyuna sunabilir aşamaya gelmek istiyoruz. Epey yol aldık. Bunları yakında açıklayacağız.’

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz