Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Türkiyeye Geliyor
  • Ana Sayfa » Haber
  • 16 Ağustos 2013 - 07:49:33
Türkiyeye Geliyor

Nokia’nın kamerası ile ala-ka uyandıran yeni Lumia’sı, yakında bu operatör tarafından satışa sunulacak.Vodafone Türkiye, Nokia’nın merakla beklenen yepyeni akıllı telefonu Nokia Lumia 925’i Vodafone Red’liler için Akıllı Cihaz Akıllı iletişim Platformu’nda (A.C.A.i.P) sunmaya hazırlanıyor.Gücünü Windows Phone 8 işletim sisteminden alan Nokia Lumia 925, donanımı ve gelişmiş görüntüleme özel olarakri ile akıllı telefonlar kategorisinde ses getirmişti. […]

Turkiyeye-GeliyorNokia’nın kamerası ile ala-ka uyandıran yeni Lumia’sı, yakında bu operatör tarafından satışa sunulacak.
Vodafone Türkiye, Nokia’nın merakla beklenen yepyeni akıllı telefonu Nokia Lumia 925’i Vodafone Red’liler için Akıllı Cihaz Akıllı iletişim Platformu’nda (A.C.A.i.P) sunmaya hazırlanıyor.Gücünü Windows Phone 8 işletim sisteminden alan Nokia Lumia 925, donanımı ve gelişmiş görüntüleme özel olarakri ile akıllı telefonlar kategorisinde ses getirmişti. 1280×768 piksel çözünürlüklü [r] 4.5 inçlik AMOLED ekran iyi bir görüntü sunuyor. 8.7 megapiksellik kamerasında Carl Zeiss lens bulunuyor. PureView teknolojisi ve üç m etkili bir şekilde çift LED’li flaşı ile iyi fotoğraflar çekmeye izin veriyor. 1.5 GHz hızındaki çift çekirdekli Qualcomm Sanpdragon S4 işlemci ile çalışan cihaz, Windows Phone platformunun gücünü arkasına alarak iyi bir akıllı telefon deneyimi sağlıyor. 16 ya da32GB dâhili hafızasının yakınında 7 GB bulut saklama kapasitesi hediye eden Nokia Lumia 925’in 1 GB RAM belleği, her türlü uygulamanın yüksek performans göstermesine yardımcı oluyor. 3G, Wi-Fi, Bluetooth, NFC ve FM radyo bağlantısı ile birlik-te gelen Nokia Lumia 925’te geleceğin mobil iletişim teknolojisi olan LTE desteği de bulunuyor.

Vodafone Red aboneleri için A.C.A.i.P avantajı ile satışa sunulabilir olan Nokia Lumia 925, Vodafone Red’lilere deği-şik fiyat avantajı ve özel sürprizleri ile geliyor olacak. Artı olarak Lumia 925’in 32 GB’lık modeli sadece Vodafone’da olacak.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz