Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Türkiyenin Onuru Made İn Türkey Olacak
Türkiyenin Onuru Made İn Türkey Olacak

Arınç hedefi bu sözler ile anlattıBursa ili iştikar işadamları Derneği (BUGiAD) yılın enlerini seçti. Gecede, işadamlarına seslenen Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, “Bu yüzyılda Türkiye’nin onuru, ‘Made in Turkey’ yazısı olacaktır” diye konuş tu. Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 4.’sü tertiplenen ödül gecesinin sunuculuğunu Reha Yeprem yaptı. Törene katılan Başbakan [r] Yardımcısı Bülent Arınç, BUGiAD’ın pek […]

Turkiyenin-Onuru-Made-in-Turkey-OlacakArınç hedefi bu sözler ile anlattı
Bursa ili iştikar işadamları Derneği (BUGiAD) yılın enlerini seçti. Gecede, işadamlarına seslenen Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, “Bu yüzyılda Türkiye’nin onuru, ‘Made in Turkey’ yazısı olacaktır” diye konuş tu.

Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde 4.’sü tertiplenen ödül gecesinin sunuculuğunu Reha Yeprem yaptı. Törene katılan Başbakan [r] Yardımcısı Bülent Arınç, BUGiAD’ın pek oldukça çok etkinliğine katıldığını ifade ederek, Türkiye’nin bugün geldiği noktayı anlattı. Borç alan şahs ın buyruk alacağını anımsatan Bakan Arınç, Türkiye’nin IMF’ye olan 23.5 milyar Dolarlık borcunu ödeyip, şimdi de ‘5 milyar Dolar vereyim mi?’ diyen noktaya geldiğini anlattı. Cari açığın önemine değinen Bakan Arınç, “Bunu önlemini tek yolu üretimimizi yüksek teknolojiye dönüştürmemiz gerek. ihtiyaç mallarını burada üretmemiz lazım. BUGiAD ve Bursa’daki bütü n sanayiciler yaptığınız her iş sizin için onurdur. işlerinizi büyütün, gelişmeleri planlı takip edin. AR-GE’ye ehemmiyet verin. ‘Made in Turkey’ yazıyorsa, bu yüz sene de Türkiye’nin onuru budur” diye konuş tu.

“ERBAKAN’IN belirt tiKLERi DOĞRUYMUޞ”

iki gün evve l vefanın yı l dönümü olan Necmettin Erbakan’dan övgü ile bahseden Bakan Arınç, ‘Hocam’ diye hitap ettiği eski Başbakanlardan Necmettin Erkakan ile olan anılarını şöyle anlattı.

“Hocam derki ki, ‘Biz ikinci dünya savaşının mağlubu değiliz. Bu savaşın iki mağlubu vardır. Bunlardan biri Almanya diğeri de Japonya’dır. iki ülke de savaşta, şehirlerinden oldu. Yakıldı, yıkıldı zenginlikleri ellerinden gitti. Ama her iki ülke de 20 yı l sonra eski ihtişamına kavuştu. Biz ikinci dünya savaşına girmedik. sebe p bu haldeyiz?’ diye sorar, ‘Ağır sanayi üreten fabrikalar yapmalıyız’ derdi. Biz’de Almanya’nın malik olduğu her şeyin daha da fazlası olduğunu, Japonya’nın 3-4 katı fazlasına malik olduğumu anlatırdı. Nasrettin Hoca’nın helva hikayesini anlatır. ‘Yağımız, unumuz, şekerimiz var. Be ey gafil sebe p helva yapmıyorsunuz?’ derdi. Necmettin Erbakan, iki şeye ehemmiyet verirdi. Biri ahlak ve maneviyat diğeri de ağır sanayi ve kalkınmaydı. Hocanın belirt tikleri doğruymuş”.

“DEVLET BiR ZAMANLAR BANKALARIN MÜŞžTERiSi OLMUޞTU”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz