Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

“Türkiyenin Ekonomisi Olumsuz Etkilenir” (Video)
  • Ana Sayfa » Haber
  • 17 Ağustos 2013 - 09:00:29
“Türkiyenin Ekonomisi Olumsuz Etkilenir” (Video)

Mısır’ın Ankara ili Büyükelçisi Abdurrahman Salahaddin, “Umut ediyorum kısa olan zaman sonra yenide n geri geleceğim. Allahın izniyle, ilişkilerde iptal diye bir şey yok. Sorumlu insanlar doğru adımlar atacaktır” diye konuş-tu. Haberin Videosu ”Mısır tüm Ortadoğuyu Etkileyecek” Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız. Salahaddin, Türkiye’den gelen açıklamaların Mısır’da pozitif bir görüntü yaratmadığını ifade ederek, bu halin Türkiye’nin […]

Turkiyenin-Ekonomisi-Olumsuz-Etkilenir-Video Mısır’ın Ankara ili Büyükelçisi Abdurrahman Salahaddin, “Umut ediyorum kısa olan zaman sonra yenide n geri geleceğim. Allahın izniyle, ilişkilerde iptal diye bir şey yok. Sorumlu insanlar doğru adımlar atacaktır” diye konuş-tu.

Haberin Videosu
”Mısır tüm Ortadoğuyu Etkileyecek” Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız.

Salahaddin, Türkiye’den gelen açıklamaların Mısır’da pozitif bir görüntü yaratmadığını ifade ederek, bu halin Türkiye’nin ekonomisini ve körfez ülkeleri ile ilişkilerini negatif yönde etkileyebileceğini iddia etti.İstişarelerde bulunmak üzere ülkesine çağrılan Salahaddin, Mısır’a gitmek için Ankara ili Esenboğa Havalimanı’ndan geldiği Atatürk Havalimanı VIP Salonu’nda basın mensuplarının Mısır’da yaşananlar [r] ile alaka-lı sorularını yanıtladı.Salahaddin, Mısır ile Türkiye arasındaki ilişkileri yenide n dan tesis etmek için yaptıkları istişareler sonrasında geri döndüğünü belirterek, ilişkilerin normal seyrine dönmesini umduğunu söyledi.”DOSTLARIMIZDAN BEKLENTİMİZ, BÜTÜN MISIRLILARA SAYGI GÖSTERMELERİ”Büyükelçi Salahaddin, Mısır’dan aldığı mesajın, Türkiye’nin Mısır’da çoğunluğu dinlemesi yönünde olduğunu aktararak, “Mısır’ın çoğunluğu, Türkiye’nin dostudur. Türkiye, sadece Müslüman Kardeşleri destekleyerek tek bir tarafta yer almamalıdır. Mısır’da bundan sonra atılabilir adımlar başka bir ülke için değil, Mısır için yapılacak. Dostlarımızdan beklentimiz, bütün Mısırlılara saygı göstermeleri” diye konuş-tu.Mısır’da yaşananların bütün bölgeyi etkileyeceğini anımsatan Salahaddin, “Terörizme izin verirsek bu Türkiye de dahil ötek i ülkeleri de etkileyecek. Siyasi fayda gözetilmeli, sadece diyaloğun sesi iyi bir sonuca götürür” diye konuş-tu.Salahaddin, Türkiye’den gelen açıklamaların Mısır’da pozitif bir görüntü yaratmadığını ifade ederek, bu halin Türkiye’nin ekonomisini ve körfez ülkeleri ile ilişkilerini negatif yönde etkileyebileceğini iddia etti.Büyükelçi Salahaddin, “Mısır, herkes için çok güvenli. Türkler için de güvenli. Umut ediyorum kısa olan süre sonra yenide n geri geleceğim. Allahın izniyle, ilişkilerde iptal diye bir şey yok. Sorumlu insanlar doğru adımlar atacaktır. Sorumlu davranmak gerekli” değerlendirmesinde tespit edil-di.Türkiye’nin Kahire Büyükelçisi Hüseyin Avni Botsalı da istişarede bulunmak üzere Ankara’ya çağırılmıştı.

Haberin Videosu
”Mısır tüm Ortadoğuyu Etkileyecek” Adlı Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz