Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Türkçe Olimpiyatlarına 100 Araçlık Konvoyla Gidecekler
  • Ana Sayfa » Haber
  • 7 Haziran 2013 - 14:55:17
Türkçe Olimpiyatlarına 100 Araçlık Konvoyla Gidecekler

Batman ilinde düzenlenecek 11. Uluslararası Dil ve Kültür Festivali’ne 100 araçlık bir konvo ile gideceklerini ifade eden Sason Belediye Başkanı Muzaffer Arslan, “Allahın izniyle bu çocukları gelecek se-ne Sason’da da ağırlamak istiyoruz.” diye konuş-tu. Aras-Fem Dershanesi Mezunları Derneği’nin organizesini üstlendiği [r] ’11. Uluslararası Dil ve Kültür Festivali’ için hazırlıklar tamamlandı. Batman, 51 ilden tahmini 2 […]

Turkce-Olimpiyatlarina-100-Araclik-Konvoyla-Gidecekler
Batman ilinde düzenlenecek 11.

Uluslararası Dil ve Kültür Festivali’ne 100 araçlık bir konvo ile gideceklerini ifade eden Sason Belediye Başkanı Muzaffer Arslan, “Allahın izniyle bu çocukları gelecek se-ne Sason’da da ağırlamak istiyoruz.” diye konuş-tu.

Aras-Fem Dershanesi Mezunları Derneği’nin organizesini üstlendiği [r] ’11. Uluslararası Dil ve Kültür Festivali’ için hazırlıklar tamamlandı. Batman, 51 ilden tahmini 2 bin öğrenciyi misafi r edecek.

Bu se-ne 140 ülkeden tahmini 2 bin öğrencinin 51 ayrı il ve 200 ayrı sahneyle ‘Evrensel barışa doğru’ mesajının verileceği 11. Uluslararası Dil ve Kültür Festivali, 11 Haziran Salı günü Batman ilinde yapılacak. Salı günü 12.30’da festival için şehir turu gerçekleştirilecek.

“BU ORGANiZASYON SLOGANDAN ÖTE BiR BARIޞ tasarımı”

Bu organizasyonun slogandan öte fiiliyata geçmiş bir barış tasarımı olduğunu anımsatan Sason Belediye Başkanı Muzaffer Arslan, “Mükemmel ve harika bir organizasyon. Bu yıl Batmanımıza gelmesi bizleri onurlandırdı. Allahın izniyle bu çocukları gelecek se-ne Sason’da da ağırlamak istiyoruz.” diye konuş-tu.

Arslan, “Barış sözcüğünde daha güzel ne olabilir ki. Keşke bu güzellikler 30- 40 se-ne ev-vel olmuş olsaydı insanımız daha rahat ve daha ferah yaşardı. Binlerce insanımız gencecik yaşta hayattan koparılmamış olurdu. Eğer dünyaya bir barış gelecekse bu faka t insanlardan faydalanmayı değil insanlara faydalı olmayı kendilerine yol yöntem şeklinde geçen hizmet erlerinin sayesinde olacaktır. Onlar insanlardan hiç almayı değil hep vermeyi düşünen kahraman Anadolu evlatlarıdır. ev-vel bölgemizde sonra ülkemizde sonrada tüm dünyada barışı sağlayabilir bu tür organizasyonları gönülden destekliyorum.” ifadelerini kullandı.
Kaynak: Cihan

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz