Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Türkan Şoray Sinemam Ve Ben Kitabı
Türkan Şoray Sinemam Ve Ben Kitabı

“Sinemam ve Ben” adlı verdiği kitabının imza günü ve söyleşi için izmir’e gelen meşhur Yeşilçam oyuncularından Türkan ޞoray, sevenlerinin ilgisi karşısında gözyaşlarını tutamadı.ޞoray, film müziklerinden oluşan bir albümün hazırlığı içinde olduğunu belirt ti.Türk sinemasının en ehemmiyetli kadın oyuncularından Türkan ޞoray, İzmir ili Büyükşehir Belediyesi’nin evsahipliğinde tertiplenen söyleşi ve imza gününde hayranlarıyla buluştu. Büyükşehir Belediye Başkanı […]

Turkan-Soray-Sinemam-Ve-Ben-Kitabi
“Sinemam ve Ben” adlı verdiği kitabının imza günü ve söyleşi için izmir’e gelen meşhur Yeşilçam oyuncularından Türkan ޞoray, sevenlerinin ilgisi karşısında gözyaşlarını tutamadı.

ޞoray, film müziklerinden oluşan bir albümün hazırlığı içinde olduğunu belirt ti.Türk sinemasının en ehemmiyetli kadın oyuncularından Türkan ޞoray, İzmir ili Büyükşehir Belediyesi’nin evsahipliğinde tertiplenen söyleşi ve imza gününde hayranlarıyla buluştu. Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun eşi Dr. Türkegül Kocaoğlu’nun eşlik ettiği ޞoray, ismet inönü Sanat Merkezi’ni dolduranların sevgi gösterileri karşısında duygulandı. Sinemam ve Ben adlı kitabını imzalamak için tertiplenen buluşmaya katılan Yeşilçam’ın Sultan’ı, izmirlilerin ilgisinin kendisini oldukça çok mutlu ettiğini belirterek, “Halkın sevgisi benim için hava gibi, su gibi bir ihtiyaç.[r]. Bu beni hayata bağlıyor. Allahım, bu ne kadar büyük bir ayrıyettenlık.” diye konuş tu. izmir’in kendisi için oldukça çok özel bir şehir olduğunu anımsatan ünlü sanatçı, “Burası oldukça çok güzel bir yer. Yolda gelir iken gördüğüm manzara beni oldukça çok etkiledi. Yağmurdan sonra denizin rengi ve üzerinde uçuşan martılarla rüya gibi bir şehir burası.” diye konuş tu.FiLM MÜZiKLERiNi ALBÜMDE TOPLAYACAKBugüne kadar 220 filmde rol aldığını kaydeden Türkan ޞoray, sevenleri için bir defaya mahsus olmak üzere albüm çıkarmayı düşündüğünü açıkladı. Unutulmaz film müzikleri “Sevemedim Kara Gözlüm” ve “için için Yanıyor” gibi şarkıları seslendireceği albümü için yapımcı firmayla görüştüklerini ifade eden ޞoray, ne yazarlıkta ne şarkıcılıkta büyük iddialar içinde olduğunu, yalnızca kendisini sevenlerle bir şeyler paylaşmak rica ettiğini belirt ti. Söyleşinin arkasından ޞoray’ın sevenleri, kitabını imzalatmak ve kendisiyle fotoğraf çektirebilmek için yarıştı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz