Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Tunuslu İmama Deprem Şakası Yaptılar
  • Ana Sayfa » Haber
  • 16 Ağustos 2013 - 09:22:47
Tunuslu İmama Deprem Şakası Yaptılar

Tunus’ta bir radyo, davet ettiği imama program esnasında deprem şakası yaptı. imamın depreme verdiği tepki sosyal medyada günün konusu oldu.Tunus’ta bir radyo programına katılan imam, dinleyicilerin sorularını yanıtladığı sırada şiddetli bir sallantı ile karşı karşıya kaldı. Stüdyonun beşik gibi sallanmasının arkasından programın sunucusu kendini masanın altına attı. faka t Tunuslu imamın verdiği tepki ortaya ilginç […]

Tunuslu-imama-Deprem-Sakasi-YaptilarTunus’ta bir radyo, davet ettiği imama program esnasında deprem şakası yaptı. imamın depreme verdiği tepki sosyal medyada günün konusu oldu.
Tunus’ta bir radyo programına katılan imam, dinleyicilerin sorularını yanıtladığı sırada şiddetli bir sallantı ile karşı karşıya kaldı. Stüdyonun beşik gibi sallanmasının arkasından programın sunucusu kendini masanın altına attı. faka t Tunuslu imamın verdiği tepki ortaya ilginç görüntüler çıkardı. Stüdyonun sallanması başlar başlamaz panik yapmayarak soğukkanlı bir [r] şekilde tekbir getirmeye başladı. Panik yapmayan imam bir yandan deprem dualarını okurken ötek i yandan korku dolu anlar yaşayan program sunucusuna ‘sakin ol, korkma, dua et’ şeklinde uyarıda tespit edil-di. Sürekli dualar okuyan imama yapılan şaka ise sadece sallantı ile sınırlı olmadı. ޞaka esnasında kendini yere bırakanlar, ölü ve yaralı taklidi yapanlar oldu. faka t imam, üst üste gelen şoklar karşısında soğukkanlılığını korumayı başardı. Salavatlar getiren imam ‘Allah’ım sen bizi koru, sen Tunus’u koru’ şeklinde dua etti. Stüdyonun kapısına doğru hareket eden imam içerideki hali görünce etrafındakilerini sakinleştirmeye devam etti. O sırada program sunucusunun kendisine koltukla korunması gerektiğini söylemesinin arkasından başının üzerine koltuğu alarak dualar eşliğinde beklemeye devam etti. Bir zaman sonra imamın yakınındaki sunucu kendini yere bıraktı. imam kapıyı açarak içeriden yardım rica etti. Yerdeki kişiyi kolundan tutarak dışarı çıkarmak rica etti. Stüdyodan dışarı çıkan imam yerde yatan bir şahsıın sonucu koltuk düştüğünü gördü ve koltuğu üzerinden kaldırarak yaralıyı dışarı çıkardı. Etrafından yardım arzulayan imam çevresindekileri sakinleştirmeye devam etti. faka t bir zaman sonra gerçek görül-dü. Radyo çalışanları, imamın bu tepkisi karşısında kendisini alkışladı. Neler olduğunu anlayamayan imam çok büyük şaşkınlık geçirdi.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz