Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

TOFAŞ ENVERDER Üyesi Oldu
  • Ana Sayfa » Haber
  • 24 Ağustos 2013 - 12:19:56
TOFAŞ ENVERDER Üyesi Oldu

TOFAŞ ENVERDER üyesi oldu… Türk otomotiv sanayinin en büyük üreticilerinden TOFAޞ, enerji verimliliği çalışmalarında işbirliği oluşturulması maksadı ile ENVERDER üyesi oldu.Üyelik belgesi ENVERDER yönetimi tarafından firma görevlilerine teslim edildi. TOFAޞ Endüstriyel Operasyonlar Direktörü Akın Aydemir, enerji verimliliği çalışmalarını önemsediklerini belirterek, şunları belirt ti: “Bu alanda ehemmiyetli bir sivil toplum kuruluşu olan ENVERDER ile birlik-te çalışmaktan […]

TOFAS-ENVERDER-Uyesi-OlduTOFAŞ ENVERDER üyesi oldu…

Türk otomotiv sanayinin en büyük üreticilerinden TOFAޞ, enerji verimliliği çalışmalarında işbirliği oluşturulması maksadı ile ENVERDER üyesi oldu.

Üyelik belgesi ENVERDER yönetimi tarafından firma görevlilerine teslim edildi.

TOFAޞ Endüstriyel Operasyonlar Direktörü Akın Aydemir, enerji verimliliği çalışmalarını önemsediklerini belirterek, şunları belirt ti: “Bu alanda ehemmiyetli bir sivil toplum kuruluşu olan ENVERDER ile birlik-te çalışmaktan memnuniyet duyuyoruz. Enerji verimliliği alanında ENVERDER’in ehemmiyetli bir birikimi var, [r] bizim de tecrübelerimiz var, her ikisini birleştirip içerisinde yer aldı ğımuz topluma katkıda bulunmayı ümit ediyoruz.”

TOFAޞ Tesisler ve Teknik Hizmetler Müdürü Nizamettin Aypak ise şöyle söyledi: “FIAT fabrikaları arasında enerji verimliliği alanında başarılı kuruluş olmamız bizlerin sonucu daha da büyük sorumluluklar getiriyor, araç başına 1100 KW olan enerji tüketimimizi her se-ne daha da azaltıyoruz. Gerek karbon üretimimizi gerekse su tüketimimizi azaltıp bu alanda otomotiv üreticileri arasında en iyi üretim üssü olma hedefimizde emin adımlar ile ilerliyoruz.”

ENVERDER Başkanı Dr. Müh. Mustafa Uysal da şunları dile getirdi: “Enerji verimliliği çalışmalarımızı her alanda yaygınlaştırmak istiyoruz, TOFAޞ gibi otomotivin lider kuruluşunun çalışmalarımıza dahil olması biz daha da güçlendirdi. Bugüne kadar TOFAޞ’ın gerçekleştirmiş olduğu verimlilik çalışmalarını bundan sonra birlik-te daha geniş kesimlere ulaştırabileceğiz.”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz