Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

THYden Saat Uyarısı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 1 Mart 2014 - 23:36:04
THYden Saat Uyarısı

Türk Hava Yolları (THY) yaz saati uygulaması nedeni ile 30 Mart’ta olacak olan seferlerin Türkiye çıkış ve Türkiye varış saatlerinin 1 saat önplanaçekildiğini açıkladı. 2014 sene-si yaz saati uygulamasının Bakanlar Kurulu kararı ile tarihinin 30 Mart yerine 31 Mart şeklinde belirlenmesi nedeni ile THY, 30 Mart’ta gerçekleşecek olan seferlerin Türkiye çıkış ve Türkiye varış saatlerinin […]

THYden-Saat-Uyarisi Türk Hava Yolları (THY) yaz saati uygulaması nedeni ile 30 Mart’ta olacak olan seferlerin Türkiye çıkış ve Türkiye varış saatlerinin 1 saat önplanaçekildiğini açıkladı.
2014 sene-si yaz saati uygulamasının Bakanlar Kurulu kararı ile tarihinin 30 Mart yerine 31 Mart şeklinde belirlenmesi nedeni ile THY, 30 Mart’ta gerçekleşecek olan seferlerin Türkiye çıkış ve Türkiye varış saatlerinin bir saat öne çekildiğini açıkladı. Konu ile alaka-lı THY tarafından yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere [r] yer verildi: “30 Mart’ta geçilmesi planlanan 2014 yaz saati uygulaması, Bakanlar Kurulu Kararı uyarınca 31 Mart’a ertelenmiştir. Bu karara istinaden, 30 Mart’ta gerçekleşecek olan seferlerimizin Türkiye çıkış ve Türkiye varış saatleri 1 saat öne çekilmiştir. Yurtdışı noktalardaki kalkış ve varış saatlerimiz ise aynı kalacaktır. Ülkemiz üzerinden aktarmalı seyahat edecek, iç ya dadış hat devamı olan transit yolcularımızın Türkiye varış ve Türkiye kalkış saatlerinin her ikisi de bir saat daha erken gerçekleşeceğinden, bağlantı süreleri aynı kalacaktır. Türkiye’deki havalimanlarından seyahat edecek yolcularımızın olası aksaklıklardan etkilenmemeleri için yurtiçi sefer kalkış saatinden en az 2 saat, yurtdışı sefer kalkış saatinden ise en az 3 saat önce havalimanında hazır bulunmalarını tavsiye ederiz.”Açıklamada, 30 Mart’ta THY ile seyahat edecek yolculardan uçuş saatlerini THY’nin resmi internet sayfası, satış ofisleri ve çAğrı ili merkezlerinden check etmelerini istendi.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Etiketler
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz