Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

TFF Talimatında Roberto Carlosa Özel Değişiklik
  • Ana Sayfa » Haber
  • 22 Ağustos 2013 - 09:02:46
TFF Talimatında Roberto Carlosa Özel Değişiklik

TFF talimatında Roberto Carlosa özel değişiklik…Roberto Carlos’un teknik direktörlük lisansı konusunda başlayan polemikte son nokta. TFF Teknik Adamların Eğitimi ve Sınıflandırılması Talimatı’nda yapılan değişiklikler kişiye özel değişiklik yapıldığını düşündürtüyor.ROBERTO CARLOS: LiSANS proble-mi HAFTA SONU NETLEޞECEK YILMAZ VURAL: CARLOS SAHAYA ÇIKARSA ORTALIĞI BiRBiRiNE KATARIM Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu, Teknik Adamların Eğitimi ve Sınıflandırılması Talimatı’nın […]

TFF-Talimatinda-Roberto-Carlosa-Ozel-DegisiklikTFF talimatında Roberto Carlosa özel değişiklik…
Roberto Carlos’un teknik direktörlük lisansı konusunda başlayan polemikte son nokta. TFF Teknik Adamların Eğitimi ve Sınıflandırılması Talimatı’nda yapılan değişiklikler kişiye özel değişiklik yapıldığını düşündürtüyor.
ROBERTO CARLOS: LiSANS proble-mi HAFTA SONU NETLEޞECEK

YILMAZ VURAL: CARLOS SAHAYA ÇIKARSA ORTALIĞI BiRBiRiNE KATARIM

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu, Teknik Adamların Eğitimi ve Sınıflandırılması Talimatı’nın 13. maddesinde değişikliğe gidilmesine karar verdi. TFF’den yapılan açıklamada, buna göre, Türkiye’de en az 2 sezon forma [r] giymek kaydı ile dünya futbolunda söz sahibi ülkelerinin milli takımlarında uzun zaman oynayan yabancılar, Spor Toto Süper Lig kulüplerinde “yönetici” sıfatı ile sahada görev yapabilecek. bununnla birlikte bu kriterlere uygun yabancılar, takımlarını maçlara hazırlama ve yönetme hakkına malik olacak. Böylece dünya futbolunda belirli bir seviyeye gelmiş, tecrübesi ve bilgisiyle Türk futboluna katkıda bulunabilecek kişiler, Türk futbol ailesine katılabilecek.

VURAL: BURASI TÜRKiYE

Daha ev-vel Roberto Carlos sahaya çıkarsa ortalığı birbirine katarm diyen tecrübeli teknik adam Yılmaz Vural’a TFF’nin yaptığı son yönetmelik değişikliğini sorduk. Vural’ın konu ile alaka-lı görüşleri şöyle; “Burası Türkiye… Bu meselede talimatlar belliydi.. Teknik direktör va antrenör sıfatı ile görev alamazdı yapılan bu değişklik ile bundan sonra bir sıkın-tı kalmamış gibi görünüyor. Ben mevcut yönetmelik gereği Roberto Carlos’un sahay çıkamayacağını dile getirmiştim. TFF’deki arkadaşlar ülke futBolu ilinin tanıtımı ve ülke futBolu ilinin marka değerine bir katkıda bulunacağını düşünmüş olabilir. Ben pro lisansı Türkiye’de alan ilk antrenörüm ve alırken oldukça çok emekler verdik. Başka bir şey demek istemiyorum.

TÜRK VATANDAޞLARI iÇiN DE GEÇERLi OLACAK

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz