Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Terimden Golcülere Mesaj
  • Ana Sayfa » Haber
  • 14 Ağustos 2013 - 07:42:40
Terimden Golcülere Mesaj

Sneijder’i forvet arkasına yerleştiren Terim, bir forvetten ‘Feda’ diye konuş-tu, golcüler ile zirve yapıp ‘Yeni sistemde kim formda ise o oynayacak’ diyerek rekabeti ateşledi. Drogba önplanaçıkıp formayı kaptı.G.Saray’da Burak Yılmaz’ın yedek kalma süreci sonrası yeni bir kriz yaratılmaya çalışılırken aslında herşeyin Fatih Terim’in check ve planı altında olduğu görül-dü.imparator, Süper Kupa finaliyle birlik-te yeni denemesini […]

Terimden-Golculere-MesajSneijder’i forvet arkasına yerleştiren Terim, bir forvetten ‘Feda’ diye konuş-tu, golcüler ile zirve yapıp ‘Yeni sistemde kim formda ise o oynayacak’ diyerek rekabeti ateşledi. Drogba önplanaçıkıp formayı kaptı.
G.Saray’da Burak Yılmaz’ın yedek kalma süreci sonrası yeni bir kriz yaratılmaya çalışılırken aslında herşeyin Fatih Terim’in check ve planı altında olduğu görül-dü.imparator, Süper Kupa finaliyle birlik-te yeni denemesini yapar iken Devler Ligi sisteminin de son provasını yaptı. Emirates Cup’ta, Arsenal maçının ikinci yarısında da Terim bu [r] sistemle başarıya ulaşmıştı. 4-2-3-1 sistemiyle oynayabilir olan Terim, yeni sezonda sıklıkla bu sisteme başvurmayı planlıyor. faka t 3 ehemmiyetli golcüsü bulan G.Saray’da bu sistem 2 büyük silahın kulübede beklemesine sebe p oluyor.“B PLANIMIZ ÇiFT FORVET OLACAK”

Bu nede n le de Terim, yapacağı operasyon öncesinde golcüler ile biraraya geldi. Drogba, Burak ve Umut Bulut ile zirve yapan tecrübeli hoca, “bundan sonra tek forvetli sistemi deneyeceğiz. Çoğunluklu bu sistemden vazgeçmeyeceğim. birtakım kolay maçlarda çift forvete dönebiliriz, yine B planı şeklinde skor üretemediğimizde bu taktiği alternatif şeklinde düşünebiliriz. Tek forvet oynayacağımız için kim formda ise onu 11’e alırım. Ona göre çalışın” diye konuş-tu.REKABETTEN KAZANACAK

Akşam’ın yer verdiği habere göre; Bu sözler ile Drogba, Burak ve Umut Bulut’a gözdağı veren Terim, yeni sezon öncesinde yapacağı uygulamayı kriz çıkmadan idare etmenin formülünü de buldu. Buna göre Drogba müthiş formu ile önee çıkarken gerek Emirates Cup, gerek Süper Kupa finalinde attığı goller ile 2 kupanın kahramanı oldu. Bu sistemle rekabet artabilir ve G.Saray kazanacak.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz