Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Tatlıses Çiğ Köfte Egede 28. Şubesini Açtı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 21 Ağustos 2013 - 08:43:20
Tatlıses Çiğ Köfte Egede 28. Şubesini Açtı

Tatlıses Çiğ Köfte Egede 28. Şubesini Açtı…Ege Bölgesinde 27 franchise ile hizmet veren Tatlıses Çiğ Köfte, 3 şubesi bulunan Aydın ili ilinden sonra, Nazilli ilçesinde de tüketicisiyle buluştu.Yöre halkının yakınında özel olarak turistlerin de yoğun talep gösterdiği Tatlıses Çiğ Köfte’nin Nazilli şubesi ile birlik-te Ege Bölgesi’ndeki şube sayısı 28’e ulaştı. Avrupa Tat ve Kalite Ödüllü […]

Tatlises-Cig-Kofte-Egede-28-Subesini-ActiTatlıses Çiğ Köfte Egede 28. Şubesini Açtı…
Ege Bölgesinde 27 franchise ile hizmet veren Tatlıses Çiğ Köfte, 3 şubesi bulunan Aydın ili ilinden sonra, Nazilli ilçesinde de tüketicisiyle buluştu.
Yöre halkının yakınında özel olarak turistlerin de yoğun talep gösterdiği Tatlıses Çiğ Köfte’nin Nazilli şubesi ile birlik-te Ege Bölgesi’ndeki şube sayısı 28’e ulaştı.

Avrupa Tat ve Kalite Ödüllü Tatlıses Çiğ Köfte bununnla birlikte Gıda ve ihtiyaç Maddeleri Denetleme ve Sertifikalandırma Araştırmaları Derneği (GiMDES) ve [r] Helal Denetim Merkezi (HEDEM)’in verdiği helal gıda sertifikasına malik, Türkiye’nin “ilk ve tek” çiğköfte üreticisi. TSE ile yürüttüğü çalışmalar sonrasında ilk şeklinde çiğ köfte kriterlerini belirleyen Tatlıses Çiğ Köfte, derinden yapılmışnleştirdiği araştırmaları ile çiğ köftenin Türk Gıda Kodeksinde ilk kez yer almasına da katkı sağladı.

ÇiĞ KÖFTEYE EGELiLERDEN YOĞUN iLGi

Ege bölgesinde, yaz aylarının gelmesi, turizm sezonunun açılması ve son şeklinde ramazan ayının başlaması ile birlik-te çiğ köfteye artan yoğun talep tüketimin iki katına çıkmasını sağladı. Katkısız, doğal hammaddeleri bir araya getiren Tatlıses Çiğ Köfte, taşıdığı besin değerleri ile Araştırmacılar tarafından tavsiye edilirken, toplum tarafından da büyük ala-ka görüyor. Tok tutma ve hazmı kolaylaştırma özel olarakri ile sofraların vazgeçilmezi geleneksel lezzetimiz yaz aylarında da Ege’nin oldukça çok tercih edilen, favori besini olma yolunda ilerliyor. Geleneksel lezzetimiz çiğ köfteyi sağlıklı ve hijyenik koşullarda üreten Tatlıses Gıda, Temmuz ayı itibariyle gerçekleştirilen açılışının arkasından Nazilli halkına da hizmet vermeye başladı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz