Tarkanın Udisi TRTye Hakkını Helal Etmedi
Gönderen: admin Tarih: 5 Eki, 2015 At 04:39 PM | Kategorisi : Haber | 0 Yorum

Tarkanin-Udisi-TRTye-Hakkini-Helal-EtmediTarkanın udisi TRTye hakkını helal etmedi…

TRT sınavına giren adayların torpil iddiası sürüyor. Türk sanat müziği sanatçısı Onur Akay’ın Aydınlık Gazetesi’nde yayımlanan yazısında, sınavı kazanamayan faka t TRT’ye uzun sene-ler hizmet eden bir ses ve bir saz sanatçısının özel izahatları yer aldı.

“ORHAN GENCEBAY’A DA HAKSIZLIK YAPILDI”

Akay, ‘Sınavı makam çalışanlar mı yoksa bakan
Reklam Alanı
çalışanlar mı kazandı siz karar verin.’ diye konuş-tuği yazısında, udi Yıldıran Güz’e birtakım sorular yöneltti. Güz, ‘Sadece bana yapılmış bir haksızlık şeklinde düşünmüyorum. Televizyonda Orhan Gencebay’ın bir röportaj programını izledim. sene-ler ev-vel aynı haksızlığın kendisine de yapıldığını anlattı ve o yıllarda sınavın iptal edildiğini belirt ti.’ diye konuş-tu.

Your ads will be inserted here by

Easy AdSense.

Please go to the plugin admin page to paste your ad code.


“20 yıl SiGORTAMI KENDiM ÖDEDiM”

‘TRT’ye 20 yıl emek verdiniz. Bu durum karşısında neler söyleyeceksiniz? sorusuna ise, ‘TRT’ye hakkımı helal etmiyorum.’ diyen Güz, akitli çalışanların sigortasının olmadığını ve sigortasını 20 se-ne kendisinin ödediğini sözlerine ekledi.

Haberin Alındığı Kaynak»medyatava.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>