Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Taraf Gazetesi Yalan Haberden Tekzibi Yedi
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 15:17:43
Taraf Gazetesi Yalan Haberden Tekzibi Yedi

Taraf Gazetesi yalan haberden tekzibi yedi…Taraf Gazetesi’nin 24.06.2013 yılı tarihli baskısında manşetten verilen “Vergide Abidik Gubidik işler” başlığı ile yayımlanan haber yalan çıktı. Bugün Taraf 1. sayfasından kocaman bir “tekzip yazısı” yayımladı.işte o haberde adı geçen Elektromed firmasınin bugün Taraf’ta yayımlattığı tekzip metni şu şekilde:(…)Türkiye genelinde yayımlanan Taraf Gazetesi’nin 24.06.2013 yılı tarihli baskısında manşetten verilen […]

Taraf-Gazetesi-Yalan-Haberden-Tekzibi-YediTaraf Gazetesi yalan haberden tekzibi yedi…
Taraf Gazetesi’nin 24.06.2013 yılı tarihli baskısında manşetten verilen “Vergide Abidik Gubidik işler” başlığı ile yayımlanan haber yalan çıktı. Bugün Taraf 1. sayfasından kocaman bir “tekzip yazısı” yayımladı.
işte o haberde adı geçen Elektromed firmasınin bugün Taraf’ta yayımlattığı tekzip metni şu şekilde:(…)Türkiye genelinde yayımlanan Taraf Gazetesi’nin 24.06.2013 yılı tarihli baskısında manşetten verilen “Vergide Abidik Gubidik işler” başlığı ile yayımlanan haberde Elektromed firması ile alaka-lı şeklinde ileri sürülen iddialar tamamen gerçek dışıdır. Zira, Elektromed firması [r] Kanal A TVninun sahibi olmadığı gibi, Ankara ili B.ޞehir Belediyesi ile de herhangi bir yakınlığı yoktur. Aksine Elektromed firması, Mart 2008’den beri süregelen Başkent Doğalgaz özelleştirme ihalesi sürecinde Ankara ili B.ޞehir Belediyesinin mahkeme kararları ile kesinleşen haksızlıkları ile mağdur edilmiştir. O günden beri Elektromed firmasına karşı hasmane tavırlar içine giren Ankara ili B.ޞehir Belediyesi ile firmamızın yakınlığından bahsetmeye imkan yoktur.Diğer taraftan yasalar gereğince mevzuattan kaynaklanan hakların kullanılması ile hatanın ve haksızlıkların ortadan kaldırılması yolunda yapılan yasal başvurular sonucundaki uzlaşmanın kamuoyu nezdinde haksız edinim şeklinde gösterilmesi çamur at izi kalsın mantığı ile yapılmış olup, yanıltıcı ve gerçeğe aykırıdır. Bu itibar ile Taraf Gazetesi’nin 24/06/2013 yılı tarihli nüshasında Elektromed firması ile alaka-lı yapılan yayım gerçeğe aykırıdır. Kamuoyunun bilgilerine sunulur.Elektromed Elektronik San. Ve Sağlık Hizm. A.ޞ. VekiliAv. Önder KARAHAN(…)

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz