Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Tanjevic Oynanan Oyundan Memnun
  • Ana Sayfa » Haber
  • 17 Ağustos 2013 - 08:47:50
Tanjevic Oynanan Oyundan Memnun

A Milli Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Bogdan Tanjevic, 2013 yılı Avrupa ޞampiyonası hazırlıkları kapsamında oynadıkları Çek Cumhuriyeti maçında ay-yıldızlıların gösterdiği performanstan memnun olduğunu belirt ti.Abdi ipekçi Spor Salonu’nda oynanan ve “12 Dev Adam”ın 75-68’lik üstünlüğüyle tamamlanan müsabakanın arkasından açıklamalarda bulunan Tanjevic, oldukça çok güçlü bir takıma karşı oynadıklarını belirterek, “Biraz daha zamana ihtiyacımız olduğunu belirtmekle […]

Tanjevic-Oynanan-Oyundan-MemnunA Milli Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Bogdan Tanjevic, 2013 yılı Avrupa ޞampiyonası hazırlıkları kapsamında oynadıkları Çek Cumhuriyeti maçında ay-yıldızlıların gösterdiği performanstan memnun olduğunu belirt ti.
Abdi ipekçi Spor Salonu’nda oynanan ve “12 Dev Adam”ın 75-68’lik üstünlüğüyle tamamlanan müsabakanın arkasından açıklamalarda bulunan Tanjevic, oldukça çok güçlü bir takıma karşı oynadıklarını belirterek, “Biraz daha zamana ihtiyacımız olduğunu belirtmekle birlikt e, bugün sahaya yansıttığımız oyunun mutlaka taminkar olduğunu söylemek istiyorum. bütü n sorunlara rağmen [r] takım şeklinde iyi bir performans sergiledik” diye konuş-tu.

Tanjevic, hazırlık döneminde birtakım sakatlık sıkıntılarıy-la karşılaştıklarını vurgulayarak, “Takımımın tam anlamı ile en iyi form halinu yakaladığını söylemem doğru değil. Hidayet’in birtakım sorunları var. Kamp dönemimiz 18 Temmuz’da başlamasına rağmen sağlık sorunlarından dolayı formumuzu yakalayamadık. İstanbul ilinde oynayacağımız Spor Toto Wold Cup’ta takımın son halini göreceğiz. Avrupa Basketbol ޞampiyoansı’nda madalya kazanıp kazanamayacağımızı göreceğiz” ifadelerini kullandı.

FIBA tarafından cezasında indirime gidilen Hidayet Türkoğlu’nun halinu da değerlendiren Tanjevic, “Böyle bir beklentim ve umudum vardı. Hidayet, 20 se-ne boyunca FIBA basketboluna katkıları olmuş bir sporcu. NBA’da aldığı 20 maçlık bir ceza vardı ama ben böyle bir kararı bekliyordum” diye konuş-tu.

Milli basketbolcu Ender Arslan da oldukça çok iyi oynamadıklarını belirterek, “iyi oynadığımızı söyleyemeyeceğim ama bunun normal olduğunu düşünüyorum. Bugünün en iyi yanı, ikinci yarı yaptığımız savunmaydı. Sonuçta Avrupa ޞampiyonası’nda bize başarıyı getirecek olan, ikinci yarı yaptığımız bu savunmayı genele yaymak” değerlendirmesinde tespit edil-di.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz