Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Taksimde Sıradışı Protesto
  • Ana Sayfa » Haber
  • 16 Ağustos 2013 - 07:40:39
Taksimde Sıradışı Protesto

İstanbul ilinde istiklal Caddesi Fransız Konsolosluğu önünde kendisini halatla motosikletine bağlayan engelli bir vatandaş, Mısır’daki darbe yönetiminin yaptığı katliamı protesto etti.Bayram Tekeli adlı engelli vatandaş, tramvay yolunda bir müddet eylem yaptı. Yaklaşık yarım saat duran tramvay seferleri  sivil poli s ekibi ekipleriin  halatı çözmesi ve eylemcinin motosikletini tramvay yolundan çekmesi ile  yenide n başladı. Mısır’da […]

Taksimde-Siradisi-Protestoİstanbul ilinde istiklal Caddesi Fransız Konsolosluğu önünde kendisini halatla motosikletine bağlayan engelli bir vatandaş, Mısır’daki darbe yönetiminin yaptığı katliamı protesto etti.
Bayram Tekeli adlı engelli vatandaş, tramvay yolunda bir müddet eylem yaptı.

Yaklaşık yarım saat duran tramvay seferleri  sivil poli s ekibi ekipleriin  halatı çözmesi ve eylemcinin motosikletini tramvay yolundan çekmesi ile  yenide n başladı.

Mısır’da önceki gün askeri yönetim tarafından darbe karşıtlarına yapılan [r] silahlı saldırılar sonrasında, Türkiye’nin değişik yerlerinde protestolar yapıldı. istiklal Caddesi’ne motosikleti ile gelen ve seyyar satıcılık yaptığı öğrenilen Bayram Tekeli adlı engelli bir vatandaş, ilginç bir eylem yaptı.

Motosikleti ile geldiği istiklal Caddesi Fransız Konsolosluğu önünde tramvay yolunu kapatan Tekeli kendisini halatla motosikletine bağladı.

“Ölsem de burada duracağım. Hükümetimize sesleniyorum. 4 partimiz bir araya gelsin bu katliama dur desinler, Mısır toplumudirensin davalarından vazgeçmesinler. Mursi yeni den başa gelene kadar dursunlar. Orada sonrasında 2-3 aylık bir zaman versinler ve sandığa gitsinler. Böyle işkence ve katliamla hiçbir yere varılamaz. tüm Müslümanlara sesleniyorum. israil ve Amerika mallarını almasınlar. O mallar size bomba şeklinde geri geliyor. Protesto edin, mallarını almayın, direnin. Allah’tan başka hiçkimseden korkmayın. Zaferi biz kazanacağız. 4 partimize de sesleniyorum. israil’den silah almasınlar diye konuş-tu.

Yaklaşık yarım saat aksayan tramvay seferleri sivil poli s ekibi ekipleriin halatı çözmesi ve Tekeli’nin motosikletini tramvay yolundan çekmesi ile normale döndü.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz