Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Taklit Aslını Aratacak Mı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 12 Temmuz 2013 - 01:11:14
Taklit Aslını Aratacak Mı

Chan-Wook Park’ın kült TV filmini ABD’li yönetmen Spike Lee yorumladı. Fragmana göre bu yenide n dan çevrim, orijinal TV filmin izinden gidiyor gibi.GÜNEY Koreli yönetmen Bilinmeyen bir sebepten yirmi se-ne boyunca bir odada rehin kalan ve Josh Brolin’in canlandırdığı bir adam, bir gün birden serbest bırakılınca yirmi yıllık hapsinin sebeplerini bulmak için yola koyulur. Hayranlarının […]

Taklit-Aslini-Aratacak-MiChan-Wook Park’ın kült TV filmini ABD’li yönetmen Spike Lee yorumladı. Fragmana göre bu yenide n dan çevrim, orijinal TV filmin izinden gidiyor gibi.
GÜNEY Koreli yönetmen Bilinmeyen bir sebepten yirmi se-ne boyunca bir odada rehin kalan ve Josh Brolin’in canlandırdığı bir adam, bir gün birden serbest bırakılınca yirmi yıllık hapsinin sebeplerini bulmak için yola koyulur. Hayranlarının ‘Yeniden çevrim istemiyoruz’ şeklinde tepki gösterdiği TV filmin Türkiye vizyon tarihi ise 11 [r] Ekim 2013 yılı…

Chan-Wook Park’ın orijinal Old Boy’unu tanıyalım…

Türkiye’de ihtiyar Delikanlı adı ile sinemaya gelen Oldboy 2003’te yönetmenliğini Park Chan-wook’un yaptığı, Japon Manga Oldboy’dan sinemaya uyarlanan Güney Kore TV filmidir. TV film, 2004 yılında Cannes TV film Festivali’nde Büyük Ödül’ü almıştır.

Film Oh Dae-Su’nun yağmurlu bir gecede kaçırılmasını ve 15 se-ne boyunca bir odada esir kalmasını anlatarak başlar. Oda da bir TVve ihtiyaçlarını karşılayabilir banyo, yatak vb. eşyalar bulunmaktadır. Esir kaldığı zamanda Oh Dae-Su’ya ne kadar esir edileceği söylenmez.

Oh Dae-Su’nun aklını kaçırmaması için yemeğine şizofren hastalarında kullanılan ilaçlar karıştırılmaktadır. ilerleyen zamanlarda odasındaki televizyondan karısının katledildiği haberini duyar. Kendisini esir alanlar suçu Oh Dae-Su’nun üzerine atmışlardır. Oh Dae-Su bunu kendine yapanı bulmak için, yaptığı bütü n kötü şeylerin listesini çıkarır. hiçbir şekilde pes etmez ve duvarı kazmaya başlar. 15 se-ne sonunda duvarda, gerçek dünyaya ulaşabilen bir delik açmayı başarır. Ertesi saba h saatlerin de hipnotize edilerek 15 yıl ev-vel kaçırıldığı yerin yakınindaki bir binanın çatısına bırakılır.

Ve seyirciyi hüzünlendirirken mutlaka şaşırtabilir macera da başlar…

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz