Survivor 2013 e katılacak Ünlüler Kimler
Gönderen: admin Tarih: 13 Oca, 2013 At 12:35 PM | Kategorisi : Haber, Sağlık | 0 Yorum

Survivor-2013-e-katilacak-Unluler-Kimler Burcu Esmersoy’un sunduğu “Nedir Ne Değildir” programına bu hafta ünlü TVcu Acun Ilıcalı misafi r oldu…
 
Hülya Avşar’la birbirlerini oldukça oldukça çok sevdiklerini ve iyi anlaştıklarını söyleyen Ilıcalı, ünlü yıldızla 20 yıllık dostluklarını ve bir araya geliş hikayesini anlattı..
Reklam Alanı
.
 
Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin Bolu ili ili çekimlerinde “Nedir Ne Değildir” programı için oldukça oldukça çok özel röportaj yapan ekranların yıldız sanatçısı Hülya Avşar neler açıkladı?
 
Acun Ilıcalı formatları mutlu olabilecekleri şekilde ekrana uyarladıklarını ve en önemlisi jüri üyelerinin birbirini sevmesinden dolayı başarının geldiğini söyled i.
 
O Ses Türkiye’nin yakışıklı jüri üyesi Murat Boz’la nasıl karşılaştığını ve o sürecin nasıl geçtiğini anlattı.
Survivor’a gidecek isimleri nasıl seçtiklerini soran Burcu Esmersoy sebe p gülme krizine girdi?
 
Barış Manço’nun oğlu Doğukan Manço’nun büyük ihtimalle Survivor’a katılacağını söyleyen ünlü TVcu bu hafta içinde yarışmaya katılacak önemli bir ismi daha açıklayacağını söyled i.
O Ses Türkiye’nin yılbaşı özel programında ünlüleri nasıl ikna ettiğini açık yüreklilikle anlatan başarılı TVcu hangi ünlü ismi ikna etmekte zorlandı?
 
 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Aranan Kelimeler:

  • survivor 2013
  • hülya avşar
  • survivor 2013 e kimler katılacak
  • survivor 2013 türkiye
  • survivor 2013 ünlüleri

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>