Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Surface RTden Sonra Surface Pro İndirimi
  • Ana Sayfa » Haber
  • 5 Ağustos 2013 - 11:57:16
Surface RTden Sonra Surface Pro İndirimi

Geçen ay gelen ilk haberlerden sonra, iyi satmadığı apaçık ortada olan Microsoft Surface tabletler ile alaka-lı ilk indirim haberi Surface RT için gelmişti ve cihazın fiyatı yüzde 30 oranında önemli biçimde indirilmişti.Bunun neden i Microsoft’un Surface tabletlerden dolayı yaşadığı 900 milyon dolarlık zarardı! işte bu gelişmeden kısa olan zaman sonra bu kez daha gelişmiş ve […]

Surface-RTden-Sonra-Surface-Pro-indirimiGeçen ay gelen ilk haberlerden sonra, iyi satmadığı apaçık ortada olan Microsoft Surface tabletler ile alaka-lı ilk indirim haberi Surface RT için gelmişti ve cihazın fiyatı yüzde 30 oranında önemli biçimde indirilmişti.
Bunun neden i Microsoft’un Surface tabletlerden dolayı yaşadığı 900 milyon dolarlık zarardı! işte bu gelişmeden kısa olan zaman sonra bu kez daha gelişmiş ve pahalı olan Surface Pro modellerinde de fiyat aşağı çekildi. Tam kapsamlı Windows 8 içeren Surface Pro indirimleri yüzde 10 dolayında.64 ve 128 [r] GB SSD seçenekleri olan Surface Pro’daki indirimse 100 dolar oldu. Yeni fiyatlar sırası ile 800 ve 900 dolar şeklinde saptan-dı. Bu indirimlerin iki ana sebeb i olabilir. 1.si sürekli yüksek oranda zarar eden Microsoft’un talebi arttırmak istemesi. ikincisi kısa olan zaman sonra ilan edilmesi muhtemel yeni nesil Surface tabletler. Böyle bir durumda elde kalan önceki nesil modellerin satılması imkansız hale gelebilir.ilk aşamada Surface Pro indirimleri ABD, Kanada, Çin, Hong Kong ve Tayvan ile sınırlı. Surface RT ve Surface Pro modellerinin ikinci nesle geçme zamanı geldi. Bunun için Intel Haswell mobil işlemciler ve yeni nesil Qualcomm Snapdragon 800 işlemciler hazır durumda. bununnla birlikte bataryalı klavye eklentisinin sunulması da bekleniyor. Microsoft açıklamasına göre Surface Pro indirimleri Ağustos boyunca geçerli olacak. Muhtemelen arkasından Surface 2 duyuruları gelebilir.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz