Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Süper Kupa Finalinde İki Ton Pastırma Ve Sucuk Satıldı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 12 Ağustos 2013 - 13:26:20
Süper Kupa Finalinde İki Ton Pastırma Ve Sucuk Satıldı

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim de Kayseri’den pastırma ile döndü. 2 GÜNDE 2 TON SUCUK VE PASTIRMA Et ürünleri ile meşhur kentte son 2 günde tahmini 2 tona yakın pastırma ve sucuk satıldığı kaydoldu. Galatasaray Takımı’ı sevindiren final maçı esnafın da yüzünü güldürdü. Final öncesinde ve sonrası evlerine dönenler paket paket pastırma, sucuk ve mantı […]

Super-Kupa-Finalinde-iki-Ton-Pastirma-Ve-Sucuk-Satildi

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim de Kayseri’den pastırma ile döndü.
2 GÜNDE 2 TON SUCUK VE PASTIRMA
Et ürünleri ile meşhur kentte son 2 günde tahmini 2 tona yakın pastırma ve sucuk satıldığı kaydoldu. Galatasaray Takımı’ı sevindiren final maçı esnafın da yüzünü güldürdü. Final öncesinde ve sonrası evlerine dönenler paket paket pastırma, sucuk ve mantı götürdü. Stad ve çevresinin yakınında, kentin en işlek yeri Cumhuriyet Meydanı ve Sivas ili Caddesi’ndeki şarküteriler saat 03.[r].
SUCUK VE PASTIRMA YURDUN 4 YANINA DAĞILDI
Kayseri ili Ticaret Borsası Başkanı ޞaban Ünlü, takım taraftar otobüs ya da minibüslerinin şehir girişlerinden maç saatine kadar merkeze alınmaması nedeni ile satışların beklenenden düşük olmasına rağmen, son 2 günde tahmini 2 ton sucuk ve pastırma satıldığını belirt ti. Ünlü, şöyle konuştu: “Süper Kupa, hem Kayseri’nin hem de kentle bütünleşen, markalaşan sucuk ve pastırmamız ve mantımızın tanıtımı, satışı ve hediyelik şeklinde yurdun 4 bir yanına ve yurt dışına götürülmesi bakımındanoldukça çok yararlı oldu.”
TAKIMLAR KiLO KiLO ALDI
Galatasaray ve Fenerbahçe Takımıli yöneticiler, teknik adamlar ve futbolcuların da yakınlarına vakumlanmış halde kilo kilo sucuk ve pastırma satın aldığı gözlendi. Fenerbahçe Takımı’nin Kayserili futbolcusu ve eski Kayserispor Takımı kaptanı Mehmet Topuz, bunlardan biri oldu. Maç sonrası medya mensuplarına Kayseri ili ile alaka-lı övgüler yağdıran Fenerbahçe Takımı Teknik Direktörü Ersun Yenal, “Kayseri’ye gelip de pastırma, sucuk ve mantı yememek olmaz. Biraz kilo alıyoruz ama Kayseri’nin pastırması ve sucuğuna doyum olmuyor” diye konuş-tu.
Öte yandan, Galatasaray Takımı’ın müzesine götürdüğü Süper Kupa’nın ötek i en karlı çıkanları otelciler, taksiciler ve lokantacılar ile akaryakıt bayileri oldu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz