FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Emniyetten Çok Önemli Pasaport Uyarısı

Emniyetten Çok Önemli Pasaport Uyarısı

Suda Çalışan Tablet Hangi MArka
Suda Çalışan Tablet Hangi MArka

Sony, 10.1 inç ekran genişliğindeki tabletler sınıfındaki en ince bilgisayarı Mobil Dünya Kongresinde sundu. Su geçirmeyen Xperia Tablet Z, sadece 6.9 mm kalınlığında ve 490 gram ağırlığında. Sony, altı ay önce piyasaya sunmaya çalıştığı Xperia Tablet S’in ardından, Barcelona’da düzenlenen MWC 2013 yılı’te yeni Android tabletini tanıttı. Xperia Tablet Z, 10.1 inç (25.6 cm) ekran […]

Suda-Calisan-Tablet-Hangi-MArka Sony, 10.1 inç ekran genişliğindeki tabletler sınıfındaki en ince bilgisayarı Mobil Dünya Kongresinde sundu. Su geçirmeyen Xperia Tablet Z, sadece 6.9 mm kalınlığında ve 490 gram ağırlığında.
Sony, altı ay önce piyasaya sunmaya çalıştığı Xperia Tablet S’in ardından, Barcelona’da düzenlenen MWC 2013 yılı’te yeni Android tabletini tanıttı. Xperia Tablet Z, 10.1 inç (25.6 cm) ekran genişliğindeki en ince tablet bilgisayar olma özelliğine malik.Tablet bilgisayarın öne çıkan bir ötek i özelliği, Sony’nin Xperia Z [r] akıllı telefonu gibi su geçirmemesi. Ekran genişliği 1920×1200 olan tablet, mutfak veya havuz gibi mekanlarda elektronik cihazlardan kopamayanlar için ideal olabiir. Sony, Xperia Z’nin bir m derinden yapılmışnlikte 30 saniye dayanabilecek özellikte olduğunu söyleedi.Android 4.1 işletim sistemi kullanan Xperiaz Tablet Z, daha sonra gelecek güncelleme ile 4.2’ye çıkartılabilecek. Cihazın merkezi işlem birimi, dört çekirdekli S4 Pro. İşlemci hızı 1.5 GHz olan Xperia Tablet Z, 2 GB RAM’e malik.BELLEK 64 GB’A KADAR ÇIKIYOR16 ve 32 dahili bellek seçenekleri ile sunulabilecek olan Xperia Tablet Z, bu modelleri için sırası ile 500 ve 600 dolardan satılacak. MicroSD kart girişiyle, cihazın hafızası 64 GB’a kadar yükseltilebilecek.Xperia Tablet Z, arka panelinde 8, ön panelinde 2.2 megapiksel kamera bulunduruyor. Ön taraftaki kamera 1080p, arkadaki ise 720p video çekim yapabiliyor. NFC (Yakın Alan İletişimi) cihazda bulunan bir ötek i teknoloji.Tablet Z, bir önceki modelinde olduğu gibi IR Blaster kızılötesi kumanda özelliğiyle televizyonlar, Blu-ray ve DVD oynatıcılar ve ev tiyatro sistemşeri için evrensel kumanda şeklinde kullanılabilecek.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz