Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Suat Kılıç Suriye Ve Mısırda Büyük Kıyımlara Karşı Direnmeye Devam Edeceğiz
  • Ana Sayfa » Haber
  • 24 Ağustos 2013 - 12:15:48
Suat Kılıç Suriye Ve Mısırda Büyük Kıyımlara Karşı Direnmeye Devam Edeceğiz

Suat Kılıç Suriye ve Mısırda büyük kıyımlara karşı direnmeye devam edeceğiz… Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Mısır ve Suriye’de yaşananlara Türkiye’nin tepki göstermesinden rahatsız olanları eleştirdi. Kılıç, “On milyonlarca genci, Mısır’daki kıyıma isyan eden, Suriye’deki katliama isyan eden bir Türkiye’nin varlığından rahatsızlık duyanlar var. Ama biz inadına değil, Allah rızası için, bizler inadına [r] […]

Suat-Kilic-Suriye-Ve-Misirda-Buyuk-Kiyimlara-Karsi-Direnmeye-Devam-EdecegizSuat Kılıç Suriye ve Mısırda büyük kıyımlara karşı direnmeye devam edeceğiz…

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Mısır ve Suriye’de yaşananlara Türkiye’nin tepki göstermesinden rahatsız olanları eleştirdi.

Kılıç, “On milyonlarca genci, Mısır’daki kıyıma isyan eden, Suriye’deki katliama isyan eden bir Türkiye’nin varlığından rahatsızlık duyanlar var. Ama biz inadına değil, Allah rızası için, bizler inadına [r] değil, her şeyden ev-vel insan olduğumuz için cana kasta, bu büyük kıyımlara karşı direnmeye devam edeceğiz.” diye konuş-tu.

Suat Kılıç, birlikt einde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma ޞahin ve Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz ile Gaziantep’in ޞehitkâmil ilçesi sınırlarında yapımına başlanan 33 bin koltuk kapasiteli Gaziantep ili Arena Stadyumu’nun temel atma törenine katıldı.

“TÜRKiYE’Yi, BÖLGEYi KARIޞTIRMAK arzulayanlar iN YEGANE EMELi BÜYÜME SÜRECiNi SABOTE ETMEKTiR”

Kılıç, burada yaptığı konuşmada, “Bugünlerde Türkiye’yi karıştırmak arzulayanlar , bölgeyi karıştırmak arzulayanlar , bunların yegâne emeli nedir? Türkiye’nin ekonomik istikrara dayalı şeklinde yakaladığı kesintisiz büyüme sürecini sabote etmektir, dinamitlemektir. Çünkü bölgede büyük ve güçlü bir Türkiye’nin varlığından rahatsızlık duyanlar var. Bölgede, bölgesiyle barışık, halkı ile güçlü, genç insan potansiyeli günden güne artan bir Türkiye’nin varlığından rahatsızlık duyanlar var. Bölgede genç nüfusu ile dünyaya örnek bir Türkiye’nin varlığından rahatsızlık duyanlar var. On milyonlarca genci, Mısır’daki kıyıma isyan eden, Suriye’deki katliama isyan eden bir Türkiye’nin varlığından rahatsızlık duyanlar var. Ama biz inadına değil, Allah rızası için, bizler inadına değil, her şeyden ev-vel insan olduğumuz için cana kasta, bu büyük kıyımlara karşı direnmeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Cihan

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz