Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Star Medya Grubu Kime Satıldı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 24 Nisan 2013 - 20:36:13
Star Medya Grubu Kime Satıldı

Bünyesinde Star Gazetesi ve Kanal 24 TVninu bulunduran grubun satışında son imzalar da atıldı. Star Medya Grubu ile Petkim’in sahibi Azeri Socar firması arasında bir süredir devam eden satış görüşmelerinin anlaşma ile sonuçlandığı belirtiliyor. Rixos Otellerinin patronu ve Star Medya Grubu’nun ortağı Fettah Tamince, Socar ile tahmini 10 gün ev-vel satış için masaya oturduklarını ve […]

Star-Medya-Grubu-Kime-SatildiBünyesinde Star Gazetesi ve Kanal 24 TVninu bulunduran grubun satışında son imzalar da atıldı.
Star Medya Grubu ile Petkim’in sahibi Azeri Socar firması arasında bir süredir devam eden satış görüşmelerinin anlaşma ile sonuçlandığı belirtiliyor.

Rixos Otellerinin patronu ve Star Medya Grubu’nun ortağı Fettah Tamince, Socar ile tahmini 10 gün ev-vel satış için masaya oturduklarını ve görüşmelere başladıklarını açıklamıştı.Hürriyet’in [r] haberine göre; aradan geçen zamanda yapılan görüşmelerde her iki tarafın da satış konusunda anlaş tığı söylen di. Fiyat konusunda ise herhangi bir bilgiye ulaşılamadı.Star Medya Grubu Fettah Tamince ve Tevhit Karakaya ortaklığına ait. Grubun bünyesinde Star Gazetesi ve Kanal 24 Televizyonu bulunuyor.Rixos’un da patronu olan Tamince, Star hisselerini 2009 yılında Ethem Sancak’tan devralmıştı.iKiNCi KEZ SATILDIStar Gazetesi 1999 yılında Uzan Ailesi tarafından kurulmuştu. Uzanlar’ın imar Bankası kaynaklı borçları nedeni ile 2004 yılında TMSF’ye geçen Star Gazetesi, 2006 yılında Kıbrıslı işadamı Ali Özmen Safa’ya 8 milyon dolar karşılığında satılmıştı.SOCAR KiMDiR?Türkiye’deki faaliyetleri Petkim özelleştirmesi ile başlayan Azeri devlet enerji firması SOCAR’ın, Türkiye’de faaliyetleri Socar Petkokimya Holding A.ޞ. bünyesinde bulunuyor. Socar Petkokimya bünyesinde, Pektim, Star Rafinerisi, Socar Power, Socar Türkiye Gaz firmaleri bulunuyor.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz