Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Söylentilerden Bıktı Ameliyat Oldu
  • Ana Sayfa » Haber
  • 24 Ağustos 2013 - 12:18:15
Söylentilerden Bıktı Ameliyat Oldu

Söylentilerden bıktı ameliyat oldu…14 yıldır dul olan kadının karnının büyümesi komşuları arasında diye konuş-tukodulara yol açınca 8 kiloluk urdan kurtuldu.Diyarbakır’da, komşularının ‘hamilesin’ fısıltilerinden bıkan dul bir kadının hamileolmadığını kanıtlamak gittiği hastanede karnından 8 kiloluk kitle çıkartıldı. Diyarbakır ilinde yaşayan konuşma engelli Hanım Yaşar(45), 14 se-ne ev-vel eşini kaybedince kızı ile tek yaşamaya devam etti. Son […]

Soylentilerden-Bikti-Ameliyat-OlduSöylentilerden bıktı ameliyat oldu…
14 yıldır dul olan kadının karnının büyümesi komşuları arasında diye konuş-tukodulara yol açınca 8 kiloluk urdan kurtuldu.
Diyarbakır’da, komşularının ‘hamilesin’ fısıltilerinden bıkan dul bir kadının hamileolmadığını kanıtlamak gittiği hastanede karnından 8 kiloluk kitle çıkartıldı.

Diyarbakır ilinde yaşayan konuşma engelli Hanım Yaşar(45), 14 se-ne ev-vel eşini kaybedince kızı ile tek yaşamaya devam etti. Son bir se-ne içerisinde karnının gittikçe büyümesi sonucu komşularının ‘hamilesin’ [r] fısıltilerinden bıkan Hanım Yaşar, Özel Bağlar Hastanesi’ne gelerek muayene oldu. Karnında 8 kiloluk bir kitle tespit edilen Hanım Yaşar, yapılan tetkiklerin arkasından başarılı bir ameliyat ile kitleden kurtuldu. tahmini 8 kilo 250 gram ağırlığında olankitle uzun süren bir ameliyat ile alınırken, gerekli tetkikler yapılmak üzere patolojiye sevk edil-di.

Ameliyatı yapan Op. Dr. Ferit Adıgüzel, hastanın kendilerine komşularının ‘Sen hamilesin’ fısıltisi sonucu geldiğini belirterek, “Hasta geldiğinde karnı büyüktü ama son bir sene-de gittikçe büyüdüğünü ve çevredekilerin kendisini hamile sandığını, kendisinin ise 14 sene-den bu yana eşinin olmadığını ve hamileolamayacağını kanıtlamak için muayene olmaya geldiğini belirt ti. Ultrason ile baktığımızda hastanın karnında çok büyük kitle gördükten sonra MR ve ötek i tetkikler ile teyit ettik. Hastayı gerekli tetkikler yaptıktan sonra ameliyata aldık. Kitleyi çıkartmak biraz zor oldu ama ameliyatı yaptık. tahmini 8 kilo ağırlığında bir kitle çıktı, hastanın sağlık hali iyi şuanda” diye konuş-tu.

Hanım Yaşar’ın annesi Fatma Kaplan ise, kızının eşini 14 se-ne ev-vel yitirdiğini ve hamile olmasının imkansız olduğunu ifade ederek, “Kızım 14 yıldır eşi vefat etmiş ve her gün karnı büyüyordu. Hep, ‘kızım doktora git diye konuş-tum’ ama ‘param yok’ diyordu. son şeklinde Özel Bağlar Hastanesi’ne geldik, kızımın karnından 8 kiloluk bir kitle çıkarttılar. Kızımı ameliyat eden doktorlara teşekkür ediyorum. ޞimdi kızım daha iyi ve rahatlayacak” diye konuş-tu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz