Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Songül Karlı Söyledi Başkan Uslu Oynadı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 24 Ağustos 2013 - 12:12:14
Songül Karlı Söyledi Başkan Uslu Oynadı

Songül Karlı söyledi Başkan Uslu oynadı… Mersin’in Silifke ilçesine bağlı Atakent beldesinde bu se-ne 14’ncüsü tertiplenen ‘Uluslararası Kum, Su Sporları ve Kültür Festivali’, Songül Karlı konseriyle başladı. Atakent sahili Çankaya toplum plajı girişinde kurulan sahnede tertiplenen festivalin ilk gününde sahne alan Songül Karlı, sahnede konuşmayı fazla uzatan Belediye Başkanı Hasan [r] Uslu’ya ev-vel tepki gösterdi, […]

Songul-Karli-Soyledi-Baskan-Uslu-OynadiSongül Karlı söyledi Başkan Uslu oynadı…

Mersin’in Silifke ilçesine bağlı Atakent beldesinde bu se-ne 14’ncüsü tertiplenen ‘Uluslararası Kum, Su Sporları ve Kültür Festivali’, Songül Karlı konseriyle başladı.

Atakent sahili Çankaya toplum plajı girişinde kurulan sahnede tertiplenen festivalin ilk gününde sahne alan Songül Karlı, sahnede konuşmayı fazla uzatan Belediye Başkanı Hasan [r] Uslu’ya ev-vel tepki gösterdi, sonra birlik-te türkü belirt ti. Başkan Uslu’nun sanatçı Songül Karlı ile birlik-te seslendirdiği ‘Uzun ince Bir Yoldayım’ adlı türkü alkışlar ile karşılandı. Türkünün adından Başkan Uslu, sanatçıya plaket, çiçek, şalvar, meşhur Silifke yoğurdundan yapılmış lokum hediye etti.

Başkan Uslu yaptığı konuşmada, 5 bin nüfusa gelen para ile yaz aylarında 500 bin kişiye hizmet vermeye çalıştıklarını, olmayan para ve olmayan personelle bu festivali ortaya çıkarttıklarını, bu vesile ile tüm Atakent esnafına ve personeline teşekkür ettiğini söyledi. Başkan Uslu, yeni büyükşehir yasasına göre beldelerin kapanabilir olması nedeni ile bu se-ne festivali son kez düzenlediklerini aktardı.

SONGÜL KARLI iLE SiLiFKE HAVASI OYNADI

Başkan Uslu sahne arasında toplumun içine karışan Sanatçı Songül Karlı ile Silifke oyun havası oynadı. Daha sonra önceden hazırlanan çiçek yapraklarını Karlı’nın başından aşağı atan Başkan Uslu renkli görüntüleri ile geceye damgasını vurdu.

“Sen neymişsin Başkanım, on elinde on marifet, oynuyorsun, türkü söylüyorsun, toplumucoşturuyorsun. Her beldeye senden bir tane lazım.” diyerek gördüğü ilgiden memnuniyetini dile getirdi.

MHP Gurup Başkan Vekili Mehmet ޞandır ise festivalin açılışında yaptığı konuşmada, Mısır ve Suriye’de yaşanan katliamları kınadıklarını, bu vahşete bir son verilmesi gerektiğini belirt ti.

Öte yandan festival bugün ve yarın akşam düzenlenecek programlar ile sona erecek.
Kaynak: Cihan

HABERiN RESiMLERi

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz