Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Son Teknolojiyle Yapılan Sakarya Fatih Koleji Eğitim Başlıyor
  • Ana Sayfa » Haber
  • 20 Ağustos 2013 - 08:20:19
Son Teknolojiyle Yapılan Sakarya Fatih Koleji Eğitim Başlıyor

Son teknolojiyle yapılan Sakarya Fatih Koleji eğitim başlıyor… Sakarya ilinde 8 ay ev-vel temeli atılan Sakarya ili Fatih Koleji, yeni eğitim öğretim döneminde faaliyete başlayacak. Serdivan ilçesinde 18 dönüm arsa sonucu 33 bin mkare kapalı olan alanda inşa edilen Sakarya ili Fatih Koleji, yeni eğitim sistemine göre tasarımlendirilip tasarım edildi. Kolejde ayrı ayrı anaokulu, ilkokul, […]

Son-Teknolojiyle-Yapilan-Sakarya-Fatih-Koleji-Egitim-BasliyorSon teknolojiyle yapılan Sakarya Fatih Koleji eğitim başlıyor…

Sakarya ilinde 8 ay ev-vel temeli atılan Sakarya ili Fatih Koleji, yeni eğitim öğretim döneminde faaliyete başlayacak.

Serdivan ilçesinde 18 dönüm arsa sonucu 33 bin mkare kapalı olan alanda inşa edilen Sakarya ili Fatih Koleji, yeni eğitim sistemine göre tasarımlendirilip tasarım edildi.

Kolejde ayrı ayrı anaokulu, ilkokul, ortaokul, lise, 110 kişilik yurt ve her bir okulun ayrı bahçesi, spor salonu ile yüzme havuzu bulunuyor. 62 derslik ve bin 500 öğrencinin öğrenim göreceği eğitim kampüsünün 1. etabı bitirilerek, yeni eğitim öğretim döneminde faaliyete geçiyor.

Sakarya ili Fatih Eğitim Kurumları Genel Müdürü Reşit Taşdemir, 1993 yılında başladıkları eğitim yolculuğunun, bugün üç ayrı kampüste bin 500 öğrenci ve 150 öğretmenle devam ettiğini belirt ti. SerdiVan ilinde inşa ettikleri yeni kampüsün 8 ayda tamamlandığını kaydeden Taşdemir, kampüsün, öğrencilerin bütü n ihtiyaçları düşünülerek son teknolojiyle yapıldığını ifade etti.

Taşdemir, “Serdivan eğitim kampüsümüz anaokulu, ilkokul, ortaokul, Anadolu Lisesi, Fen Lisesi, Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ile spor salonu, yüzme havuzları ve öğrencilerin her türlü sosyal ihtiyaçlarını karşılayabileceği bölümlerinden oluşuyor. Yeni dönemde toplam bin öğrencinin eğitim öğretim göreceği kampüsümüzde 40 derslik, cep sineması, laboratuvarlar, yemekhane, anaokulu ve ilköğretimde ayrı ayrı olmak üzere yüzme havuzu, kapalı olan spor salonu, kütüphaneler, son sistem teknoloji ile donatılmış akıllı sınıflar ile açık oyun ve spor alanları mevcut.” diye konuş-tu.

Kaynak: Cihan

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz