Sokak Ortasında Karısını Bıçaklayan Adam
Gönderen: admin Tarih: 11 Oca, 2013 At 09:41 PM | Kategorisi : Haber | 0 Yorum

Sokak-Ortasinda-Karisini-Bicaklayan-Adam Tartıştığı karısını sokak ortasında 15 yerinden bıçakla yaralayarak kaçan Yavuz K., polis ekipleri nce yakalandı. Zanlı ifadesinde “Başka erkekle gördüğüm için bıçakladım, öldüğünü düşünerek kaçtım” diye konuş tu.
Yavuz K. ile eşi İlknur K. arasında, merkez Meram ilçesi Sahipata Mahallesi Sırçalı Medrese Caddesi’nde, henüz belirlenemeyen bir sebe p le tartışma çıktı.İlknur K, kavgaya dönüşen hadisede vücudunun 15 farklı yerinden bıçaklandı. Sokak ortasında kanlar içinde kalan İlknur K, 112 Acil Servis ekiplerinin ilk müdahalesi sonrasında Konya Eğitim ve incele me Hastanesi’ne kaldırıldı.
Reklam Alanı
. Öte yandan ola y yerinden kaçan zanlı Yavuz K. ise Meram İlçe Emniyet Müdürlüğü incele me Büro Amirliği ekipleri tarafından Karatay ilçesinde yakalandı.Konya Eğitim ve incele me Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçirilen Yavuz K, elindeki bıçak yarasına yapılan müdahalenin ardından Meram İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.Yavuz K’nin ilk ifadesinde ”Başka bir erkekle gördüğüm için aramızda tartışma çıktı ve bıçakladım. Öldüğünü düşünerek bıçaklamayı bırakıp kaçtım” diye konuş tuği öğrenildi.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>