Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Sneijderin Transfer Olmak Istediği Takım Hangisi
  • Ana Sayfa » Haber,Spor
  • 17 Ocak 2013 - 20:14:37
Sneijderin Transfer Olmak Istediği Takım Hangisi

G.Saray’ın transfer etmek rica ettiği Sneijder için Liverpool bir teklif daha yaptı. Yıldız oyuncunun ise Liverpool’a gitmeye sıcak baktığı belirtiliyor. Sneijder futbol yaşamına İngiltere’de devam etmek için Galatasaray Takımı’a net bir yanıt vermiyor.Bu arada Snejider’i alma çabalarını hızlandıran Liverpool, yeni bir teklif hazırlıyor.Inter daha önce Galatasaray Takımı’ın Sneijder’i almak için yaptığı 10 milyon Euroluk teklifi […]

Sneijderin-Transfer-Olmak-Istedigi-Takim-Hangisi G.Saray’ın transfer etmek rica ettiği Sneijder için Liverpool bir teklif daha yaptı. Yıldız oyuncunun ise Liverpool’a gitmeye sıcak baktığı belirtiliyor.

Sneijder futbol yaşamına İngiltere’de devam etmek için Galatasaray Takımı’a net bir yanıt vermiyor.Bu arada Snejider’i alma çabalarını hızlandıran Liverpool, yeni bir teklif hazırlıyor.Inter daha önce Galatasaray Takımı’ın Sneijder’i almak için yaptığı 10 milyon Euroluk teklifi kabul etmişti.Liverpool yetkililerinin Sneijder’in temsilcileriyle geçen Pazartesi bir görüşme yaptığı ve buluşmanın ‘yapıcı’ geçtiği belirtilmişti.Ayrıca Liverpool’da, yüksek ücret alan Joe Cole ve Nuri Şahin gibi oyuncuların gitmesiyle ortaya çıkan kaynağın Sneijder için kullanılmasının planlandığı konuşuluyor.[r]. Ama oyuncunun Inter’de aldığı haftalık 200 bin sterlinlik ücreti fazla buldukları belirtiliyor.Goal.com’un haberinde Liverpool’un yapacağı teklifin, Galatasaray Takımı’ın önerdiği para kadar olmayacağı kaydediliyor.”G.Saray değil Liverpool’a gitmek istiyorum”Ancak oyuncunun menajerine, ‘Galatasaray’a değil, Liverpool’a gitmek rica ettiğini ve Premiere Lig’de forma giymek rica ettiğini söylediği’ vurgulanıyor.Sneijder İtalyan La Gazetta dello Sport gazetesine yaptığı açıklamada, ‘acele karar vermek istemediğini’ söylemişti.Jose Mourinho döneminde Inter’in değişmez isimlerinden biri olan Sneijder, şimdiki Inter Teknik Direktorü Andrea Stramaccioni’nin döneminde gözden düştü. Sneijder bu sezon yalnızca beş kez Inter forması giydi.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz