Sneijder Transferinin Son Durumu
Gönderen: admin Tarih: 10 Oca, 2013 At 09:11 PM | Kategorisi : Haber, Spor | 0 Yorum

Sneijder-Transferinin-Son-Durumu talyan devi Inter’de forma giyen ve Galatasaray’ın transfer etmek için bir süredir görüşmelerini sürdürdüğü Hollandalı oyuncu Wesley Sneijder’in son durumu hakkında bir açıklama daha geldi.
Inter sportif direktörü Piero Ausilio, yaptığı açıklamada transferin ne aşamada olduğuna dair bilgiler verdi. Ausilio, Sneijder’in Galatasaray’a transferinin bitmek üzere olduğunu ve yüzde 99 Galatasaray’da olduğuna dair haberler için yaptığı açıklamada, “Yüzdeler üstüne konuşmak istemiyorum. Galatasaray alak a duyacağımız bir teklif yaptı ama bitmiş bir şey yok. G.
Reklam Alanı
. Sneijder şimdili k ikna olmuş değil.” ifadelerini kullandı.
italyan gazetesi Tuttosport ise yaptığı haberde, Hollandalı Wesley Sneijder’in yüzde 99 Galatasaray’a transfer olacağını ve kısa zaman sonra istanbul’a gideceğini iddia etmişti. Sneijder’in son kararını 24 saat içerisinde vermesi bekleniyor.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>