Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Sivasta 2 Araba Çıkan Aile
  • Ana Sayfa » Haber
  • 11 Ocak 2013 - 18:35:04
Sivasta 2 Araba Çıkan Aile

Sivasta bir alışveriş merkezinin tertiplediği çekilişe katılan Yüksel-ޞerife Arslan çifti, 222 bin katılımcı arasında 2 otomobil, bulaşık makinesi ve duvar saati kazandı. Vatandaşlar, çekilişle dağıtılan 8 otomobilden 2sinin Arslan çiftine çıkmasına şaşırdı. Sivastaki bir marketler zinciri, 556 ürünün çekilişle dağıtılacağını duyurdu. Bunun üzerine marketten alışveriş yapan Arslan ailesinin çocukları, anne ve babaları adına doldurdukları kuponları […]

Sivasta-2-Araba-Cikan-Aile

Sivasta bir alışveriş merkezinin tertiplediği çekilişe katılan Yüksel-ޞerife Arslan çifti, 222 bin katılımcı arasında 2 otomobil, bulaşık makinesi ve duvar saati kazandı. Vatandaşlar, çekilişle dağıtılan 8 otomobilden 2sinin Arslan çiftine çıkmasına şaşırdı.
Sivastaki bir marketler zinciri, 556 ürünün çekilişle dağıtılacağını duyurdu. Bunun üzerine marketten alışveriş yapan Arslan ailesinin çocukları, anne ve babaları adına doldurdukları kuponları çekiliş sandığına attı.
ÇiFT ÇEKiLiޞTEN HABERSiZDi
Noter huzurunda yapılan çekilişle, 8 otomobil, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, LCD televizyon, bilgisayar, dijital kamera, cep telefonu ve 500 duvar saati, sahiplerini buldu.[r]. Otomobillerden biri Yüksel Arslan, diğeri de eşi ޞerife Arslan adına doldurulan kupona çıktı. Çocuklarının kendi adlarına kupon doldurup katıldığı çekilişten habersiz olan Arslan çifti, çekiliş sonuçlarını öğrenince şaşkınlık yaşadı.
OTOMOBiLLERDEN BiRiNi BEN KULLANACAĞIM BiRiNi ÇOCUKLARA VERECEĞiM
Sivas merkeze bağlı ޞahbey köyünde çiftçilikle uğraşan ve ailesiyle şehir merkezindeki kendi evinde yaşayan 4 çocuk babası 48 yaşındaki Yüksel Arslan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 2 arabay ı n kendilerine çıkmasına şaşırdıklarını belirt ti. Market yetkililerine teşekkür eden Arslan, ޞans, sevinç işte. Başka bir şey değil, şans yani. Daha başka ne diyeceğim. Otomobillerden birini ben kullanacağım, birini de çocuklarıma vereceğim. Araç dışında 1 bulaşık makinesi ve 1 de duvar saati çıktı diye konuş tu.
“HiÇ AKLIMIZA GELMEZDi”
ޞerife Arslan (43) ise oldukça çok sevinçliyim, oldukça çok mutluyum. Bize çıkacağı hiç aklıma gelmezdi. Çocuklar bizim adımıza atmış. Benim hiç haberim bile yok. Bize çıktığını da çocuklardan öğrendik diye konuş tu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz