Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Şişenin Üzerine Düştü
  • Ana Sayfa » Haber
  • 23 Ağustos 2013 - 12:33:12
Şişenin Üzerine Düştü

Şişenin üzerine düştü…Edirne ilinde karpuzculuk yapan 50 yaşındaki S.Y duş esnasında banyoda pet şişenin üzerine düştü.Edirne ilinde duş için girdiği banyoda üzerini çıkardığı sırada, ayağının kayması netice-si pet şişenin sonucu düştüğünü ifade eden 50 yaşındaki bir erkek, yakınları tarafından hastaneye kaldırıldı. ޞahsın makatından girdiği ve ince bağırsaklara kadar ulaştığı belirtilen 330 mililitrelik pet şişe, gerçekleştirilen […]

Sisenin-Uzerine-DustuŞişenin üzerine düştü…
Edirne ilinde karpuzculuk yapan 50 yaşındaki S.Y duş esnasında banyoda pet şişenin üzerine düştü.
Edirne ilinde duş için girdiği banyoda üzerini çıkardığı sırada, ayağının kayması netice-si pet şişenin sonucu düştüğünü ifade eden 50 yaşındaki bir erkek, yakınları tarafından hastaneye kaldırıldı. ޞahsın makatından girdiği ve ince bağırsaklara kadar ulaştığı belirtilen 330 mililitrelik pet şişe, gerçekleştirilen ameliyatla çıkarıldı.

Edirne ilinde yaşayan [r] S.Y., iddiaya göre duş yapmak için banyoya girdi. giyisileri çıkardığı sırada birden bire dengesini yitirdiği belirtilen S.Y., düşerek yerde bulunan 330 mililitrelik pet şişenin sonucu oturdu. çok büyük acı ile kıvranan S.Y.’nin çığlıklarını işiterek banyoya gelen yakınları, talihsiz adamı hemen Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Servisi’ne kaldırdı. Hastanede gömlek cebinde kalan gözlüğüyle birlik-te röntgen TV filmi çekilen kişi nin sonucu düştüğünü belirtilen pet şişenin ince bağırsaklara kadar ulaştığı ve o bölgedeki kolonlarda kaldığı belirlen-di. Ameliyata alınan S.Y.’nin makatından girdiği tespit edilen pet şişe, gerçekleştirilen müdahale ile karnı kesilerek çıkarıldı. 1 gün süresince müşade altında tutulan S.Y., daha sonra taburcu edildi.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz