Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Sıradışı İmamdan Şok Beddua
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 09:00:41
Sıradışı İmamdan Şok Beddua

Sıradışı imamdan şok beddua…Çorum ilinde sıra dışı tavır ve izahatları ile tanınan Ortaköy imamı Zeki Bıyık, son izahatları ile yine gündeme geldi.Sıradışı fetvaları ile tanınan Ortaköy Müftüsü Adnan Zeki Bıyık, Diktatör Suud Kralına “Keşke Chavez gibi yiğit adam yaşasaydı da sen ölseydin” diyerek Kral Abdullah’ın Mısır konusundaki açıklamasına sert tepki gösterdi. Ortaköy Müftüsü Adnan Zeki […]

Siradisi-imamdan-Sok-BedduaSıradışı imamdan şok beddua…
Çorum ilinde sıra dışı tavır ve izahatları ile tanınan Ortaköy imamı Zeki Bıyık, son izahatları ile yine gündeme geldi.
Sıradışı fetvaları ile tanınan Ortaköy Müftüsü Adnan Zeki Bıyık, Diktatör Suud Kralına “Keşke Chavez gibi yiğit adam yaşasaydı da sen ölseydin” diyerek Kral Abdullah’ın Mısır konusundaki açıklamasına sert tepki gösterdi.

Ortaköy Müftüsü Adnan Zeki Bıyık, özel olarak oluşturduğu tasavvuf korosu ile ve verdiği konserlerin yanısıra [r] fetvaları ile ilgi çekiyor. Çorum ilinde sıra dışı tavır ve izahatları ile tanınan Bıyık, son izahatları ile yine gündeme geldi.

Hugo Chavez öldüğünde fetva yayımlayan ve “Keşke yiğit Chavez yaşasaydı da Suud kralı gitseydi” diyen Çorum ili Ortaköy Müftüsü Adnan Zeki Bıyık, son günlerde Suud Kralı Abdullah ve şürekâsının Mısır’da olan katliamlarda akan Müslüman kanlarına alakasız kaldığını, alakasız kaldığı yetmiyormuş gibi kan akıtanların yakınında olduğunu ve parasal destek verdiğini öğrenince verdiği fetvada ne kadar haklı olduğunu söyleye-rek birtakım ilaveleri yaptı.

Bıyık, “Mavi Marmara olayında olsun ötek i pek çok zulümler karşısında yiğitçe tavır sergileyen yeri geldiğinde elçisini zalim ülkelerden çeken Chavez’e olan hayranlığım birkez daha katmerlendi. Ama ne hikmettir miyorum, böyle yiğit adamlar maalesef erken gidiyor. Bu yiğitlerin aksine dünyayı kan gölüne çeviren zorbalar ve onların mutlak itaatkâr kulları domuz gibi uzun yaşıyor. Yine birtakım sofucuklar ne diye gâvuru övüp duruyorsun derlerse, onlara şöyle sesleniyorum “Böyle yiğit gavurlar dostlar başına, Suud Kralı gibi müslümanlar Cehennemin dibine “…Yahu ne zaman uyanacaksınız?

Bu Suudi yönetiminin Hz. Muhammet ile ve O’nun yaşantısı ile ilgileri yok. Ryakar bunlar. Arşivimde var, Kralın çarşaflı ahfadı Bodrum’a geldi, çarşafı attı, bikiniyi giydi. Adamların yatlarını bir görseniz, içerisindeki malzemeler saf altından… Kralın pek çok ülkedeki saraylarını görseniz, bunlar Müslüman mı dersiniz… Arkadaşlar zenginin parası fukaranın dilini yorarmış. Benim içimi acıtan bu vicdansızların yaşadığı sefahatten öte, bu sefahat ve debdebeyi maalesef hacılarımızın paraları ile yapması, üzerine üstlük, bu paraları zalimler ile paylaşması…” diye konuş-tu.

Bıyık’ın 5 Mart 2013 yılı’de yayımlanan fetvası ise şöyleydi:

Venezuella Devlet Başkanı Chavez mi yoksa Suud Kralı daha sevimlidir?

El Cevap : israil,Filistin’de binlerce çocuğu katlederken, Irak’ta yüz binlerce tecavüz,milyonlarca katliam yapılırken, kısa olancası islam aleminin pek çok coğrafyasında sefalet yaşanırken 6 ton altını bir gökdelen saatine harcayan, altından klozetlere çiş yapan,birçok ülkede sarayları olan, servetinin miktarını hesap etme amacı ile bir ömür gereken, Osmanlı eserlerini bidattir, hurafedir diye yıkıp yerine Amerikan tandanslı lüks gökdelenler yapan, bütü n bunlar yetmiyormuş gibi yeryüzünde bunca zulüm gören Müslümanlara zulmeden,zalimleri lütfedip bir kınama dahi yapamayan Suud Kralından ve firavun saraylarını mumla arattırabilir kadar lüks ve sefahat ve de debdebe içerisinde hayat süren Suud Hanedanından; Dünyada terör estiren bütü n imansızlara nota veren, o zalimlere ambargo koyan, ülkesinin bütü n servetini halkına harcayan, devamlı mazlumların yakınında olan yiğit adam Chavez daha sevimlidir…. birtakım arkadaşlar diyecek ki sen nasıl bir gayr-ı müslimi müslümana karşı sevimli bulursun? Ben de onlara derinden yapılmışm ki siz Suud Kralı ile haşrolun ben Chavez ile haşroluyum diyorum…. Unutmayın mazlumun dini olmaz,,, yine unutmayın, Hz Hüseyin’in başını kesenler de Halife namı ile bu işi yapan Müslümanlardı….akıllı olun devamlı mazlumun yakınında olun…

Yüce Rabbimin muradını bilmem ama bir kulu şeklinde benim dileğim şu; Keşke Chavez değil de Suud Kralı ölseydi. Allah, bütü n zalimlerin ve onlara destek çıkan takunyalı nursuzların ve Aliye Rona’nın deyimiyle zalimle aynı deliğe işeyen bütü n sakallı uğursuzların belasını versin.”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Sıradışı İmamdan Şok Beddua, 10.0 out of 10 based on 1 rating
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz