Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Sınırdan Gelen Mermiyle Göğsünden Yaralandı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 16 Ağustos 2013 - 07:39:50
Sınırdan Gelen Mermiyle Göğsünden Yaralandı

Ceylanpınar ilçesinde bir kişi, Suriye tarafından atıldığı değerlendirilen bir merminin isabet etmesi netice-si yaralandı.Ceylanpınar ilçesinde bir kişi, Suriye tarafından atıldığı değerlendirilen bir merminin isabet etmesi netice-si yaralandı. Alınan bilgiye göre, Bahçelievler Mahallesi’nde bir inşaatta çalışan Ahmet Sayar’a (30), şimdi-lik nereden atıldığı belirlenemeyen bir mermi isabet etti. Suriye sınırından geldiği tahmin edilen ve göğsüne gelen mermi nedeni ile Yarası […]

Sinirdan-Gelen-Mermiyle-Gogsunden-YaralandiCeylanpınar ilçesinde bir kişi, Suriye tarafından atıldığı değerlendirilen bir merminin isabet etmesi netice-si yaralandı.
Ceylanpınar ilçesinde bir kişi, Suriye tarafından atıldığı değerlendirilen bir merminin isabet etmesi netice-si yaralandı.

Alınan bilgiye göre, Bahçelievler Mahallesi’nde bir inşaatta çalışan Ahmet Sayar’a (30), şimdi-lik nereden atıldığı belirlenemeyen bir mermi isabet etti.

Suriye sınırından geldiği tahmin edilen ve göğsüne gelen mermi nedeni ile Yarası ağır olan [r] Sayar, yakınları tarafından kaldırıldığı Ceylanpınar Devlet Hastanesi’ndeki müdahelenin arkasından ޞanlıurfa’ya gönderil-di.

Olayı duyup hastaneye gelen Sayar’ın yakınları sinir krizi geçirdi.

Rasulayn’daki çatışmalar yenide n dan başladı

Bu arada, Suriye’nin Haseki kentine bağlı Rasulayn bölgesindeki çatışmalar yenide n dan yoğunlaştı.

Alınan bilgiye göre, tahmini bir aydır Rasulayn bölgesinde PYD güçleri ile Nusra cephesi arasında devam eden ve Ramazan Bayramı’nda duraklayan çatışmalar, saba h saatlerin de vakitlerinde yenide n dan yoğunlaştı.

Bölgedeki askeri hareketlilik, Türkiye’nin Suriye sınırındaki Ceylanpınar ilçesinden de görülüyor. PYD güçlerinin, ağır silahlarını sınıra yakın yerlerde konuşlandırdığı ve Nusra cephesinin yer aldı ğı Tel Halef bölgesine roketatarlar ile atışlar yaptığı gözlendi. Ağır silahların kullanıldığı çatışmalarda Rasulayn’daki bazı binalara mermiler isabet etti.
Kaynak: AA

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz