Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Simeoneden Flaş Arda Kararı
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 12:34:36
Simeoneden Flaş Arda Kararı

Atletico Madrid, Arda Turan satışında ilk önemli adımı attı. Arda’nın varisi de tespit edil-di. Teknik direktör Diego Simeone’un da Arda’nın satışına onay çıkardıği belirtiliyor. Arda Turan’ın başka bir kulübe satışı konusunda Atletico Madrid yönetiminde ilginç olay iler yaşanıyor. Atletico’nun Sevilla deplasmanında oynadığı mücadeleda maçın 59. dakikasında Arda’nın yerine oyuna giren 18 yaşındaki genç oyuncu Oliver […]

Simeoneden-Flas-Arda-Karari Atletico Madrid, Arda Turan satışında ilk önemli adımı attı. Arda’nın varisi de tespit edil-di. Teknik direktör Diego Simeone’un da Arda’nın satışına onay çıkardıği belirtiliyor.

Arda Turan’ın başka bir kulübe satışı konusunda Atletico Madrid yönetiminde ilginç olay iler yaşanıyor. Atletico’nun Sevilla deplasmanında oynadığı mücadeleda maçın 59. dakikasında Arda’nın yerine oyuna giren 18 yaşındaki genç oyuncu Oliver Torres’in, milli futbolcumuzun boşluğunu doldurabilir oyuncu şeklinde gösterildi. Torres’in, İspanya Genç Milli Takımı’nın da [r] 10 numarası olduğuna dikkat çeken spor otoriteleri, Arda’nın satış diye konuş-tukodularının hızlandığı bu dönemde, Arjantinli hoca Diego Simeone’nin bu değişiklikle Arda’nın çıkışına onay çıkardıği yorumlarına yer verdi. Atletico yönetimi ile Simeone arasında Sevilla mücadelesı öncesi bir toplantı yapıldığı ve Arda için gelen tekliflerin masaya yatırılarak ayrınntılı şekilde değerlendirildiği de gelen haberler arasında. ayrıca adının açıklanmasını istemeyen Atletico Madridli bir yönetici DHA’ya yaptığı açıklamada, Arda transferinde tüm opsiyonların değerlendirildiğini açıkladı. Arda’ya İngiltere ve Türkiye’den önemli tekliflerin olduğunu inkar etmeyen yönetici, “Henüz transfer sezonunun kapanmasına tahmini iki hafta var, bekleyelim görelim, burada Arda’nın da alacağı karar çok önemli, futbolcunun istemediği bir kararı vermemiz mümkün değil” ifadelerini kullandı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz