Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Şilede Akılalmaz Olay
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 08:50:50
Şilede Akılalmaz Olay

Şilede akılalmaz olay…2 gencin boğularak yaşamını yit irdiği plajda, acı hadisede n sadece vakit-ler sonra bir grup, tehlikeli olduğu için kendilerini denizden çıkarmaya çalışan cankurtaranlara, arkasından cankurtarnların merkezine saldırdı.iBB’nin ޞile Ayazma plajındaki cankurtaranları ve onların barındığı merkez akıl almaz bir nedenden ötürü saldırıya uğradı. Sabahın erken vakitlerinde biri 18 diğeri 22 yaşında 2 gencin cenazelerinin […]

Silede-Akilalmaz-OlayŞilede akılalmaz olay…
2 gencin boğularak yaşamını yit irdiği plajda, acı hadisede n sadece vakit-ler sonra bir grup, tehlikeli olduğu için kendilerini denizden çıkarmaya çalışan cankurtaranlara, arkasından cankurtarnların merkezine saldırdı.
iBB’nin ޞile Ayazma plajındaki cankurtaranları ve onların barındığı merkez akıl almaz bir nedenden ötürü saldırıya uğradı. Sabahın erken vakitlerinde biri 18 diğeri 22 yaşında 2 gencin cenazelerinin çıkarıldığı bölgede denize giren bir grup, kendilerini denizden çıkmaya, güvenli bölgeye gitmeye zorladıkları gerekçesiyle cankurtaranlara arkasından onların merkezine saldırdı. [r] hadisede barakanın camları kırıldı. poli s ekibi saldırıya karışıkları iddiası ile 3 kişiyi göz altına aldı.“CAN GÜVENLiĞiMiZ YOK”Olayın meydana geldiği bölgeye gelerek bilgi alan Belediye Başkanı Can Tabakoğlu cankurtaran ekiplerinin tepkisi ile karşılaştı. Cankurtaranlar can güvenliklerinin olmağıdını belirt ti.POLiS MARiFETiYLE CAN KURTARACAKLARBenzer olay ilerın daha ev-vel de yaşandığını anımsatan Tabakoğlu, cankuranların poli s ekibi kontrölünde de olsa çalışmalarını sürdüreceği belirt ti. ayrıca poli s ekibi saldırıya katıldıkları iddiası ile 3 kişiyi tutuklandı. 3 şahsıın poli s ekibi otosunda tutulduğu sırada kısa olan süreli bir gerginlik yaşandı. Cankurtaran görevi yapanların poli s ekibi otosuna yönelmesiyle başlayan gerginlik büyümeden yatıştırıldı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz