Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Sigara İçen Kim?
  • Ana Sayfa » Haber
  • 14 Ağustos 2013 - 07:43:26
Sigara İçen Kim?

Bursaspor’da Vojvodina mağlubiyeti sonrasında görevine son verilen teknik direktör Hikmet Karaman ili sarsıcı açıklamalar yaptı.Hürriyet’in haberin göre; Bursaspor Takımı’dan sezon başlamadan sevk edi-len Hikmet Karaman, “Üst düzey bir yöneticiyle oyuncu soyunma odasının karşısında karşılıklı sigara içiyormuş. Bu nasıl iş” diye konuş-tu.Avrupa Ligi ‘nde Vojvodina’ya elenince görevine son verilen Karaman, AS TV’YE sarsıcı açıklamalarda tespit edil-di. […]

Sigara-icen-KimBursaspor’da Vojvodina mağlubiyeti sonrasında görevine son verilen teknik direktör Hikmet Karaman ili sarsıcı açıklamalar yaptı.
Hürriyet’in haberin göre; Bursaspor Takımı’dan sezon başlamadan sevk edi-len Hikmet Karaman, “Üst düzey bir yöneticiyle oyuncu soyunma odasının karşısında karşılıklı sigara içiyormuş. Bu nasıl iş” diye konuş-tu.Avrupa Ligi ‘nde Vojvodina’ya elenince görevine son verilen Karaman, AS TV’YE sarsıcı açıklamalarda tespit edil-di. Hikmet Karaman, “Maç öncesinde bizim [r] antrenör görmüş. Kulüpte üst düzey görevlendirilmiş bir kişiyle takımdaki bir oyuncu soyunma odasının karşısındaki odada karşılıklı sigara içiyorlarmış. Bu nasıl bir olaydır? Bu hadisede n rahatsız oldum. Hâlâ şokundayım. oyuncu hocanın gideceğini biliyorsa, başarı oranı sıfırdır” ifadelerini kullandı.BURSA’YA YAKIޞMAYAN YÖNETiCiLER VAR

Bütün başarısızlıkta sorumluluğu üstlendiğini kaydeden Karaman, “Benim kadar sorumlu olan şahıs-lar de var. Teknik direktör kırmızı diyorsa yönetim de öyle diyecek. Yönetiminin diye konuş-tuğini teknik heyette yapacak. Bu bizde olmadı. Bursaspor Takımı yönetiminde o göreve layık olmayan insanlar var. 10 se-ne önceki anlayışla bu işler olmaz” diye konuş-tu. Hikmet Karaman, hatalarının olduğunu Anca k bu şekilde sonuçlanacağını tahmin etmediğini de sözlerine ekledi.Bursaspor’a büyük hedefler için gelen Hikmet Karaman, tek başına suçlu gösterilmesinin günah olduğunu belirt ti.O KiޞiLER TUNCAY VE BARIޞICI MI?

Bursaspor’la yolları ayırılan Hikmet Karaman’ın “Soyunma odasında karşılıklı sigara içiyorlar” diye konuş-tuği şahısla-rın takımın idarı koordinatörü Ayhan Barışıcı ile oyuncu Tuncay ޞanlı olduğu söylendi.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz