Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Show TV Yeni Dizileri
  • Ana Sayfa » Haber
  • 9 Mart 2013 - 13:47:45
Show TV Yeni Dizileri

Dizi yapımcılarının Show TV’ye verdiği destek sözü havada kalmadı. işte Show TV’nin nisan ayında ekrana getireceği bir yarışma ve beş televizyon dizi tasarımıni…Derin bir mali kriz içerisinde adeta can cekişen ve ekranı Pis Yedili‘ye emanet eden Show TV için umutlu gelişmeler yaşanıyor. Kanalın, destek rica ettiği yapımcılar Show TV‘ye yeni ve iddialı yapımlar hazırlamaya başladılar. […]

Show-TV-Yeni-DizileriDizi yapımcılarının Show TV’ye verdiği destek sözü havada kalmadı. işte Show TV’nin nisan ayında ekrana getireceği bir yarışma ve beş televizyon dizi tasarımıni…
Derin bir mali kriz içerisinde adeta can cekişen ve ekranı Pis Yedili‘ye emanet eden Show TV için umutlu gelişmeler yaşanıyor. Kanalın, destek rica ettiği yapımcılar Show TV‘ye yeni ve iddialı yapımlar hazırlamaya başladılar. Show TV Nisan ayından itibaren yeni tasarımler ile seyircinin karşısında olacak.

Milliyet‘in [r] deneyimli TV yazarı Ali Eyüboğlu‘nun köşesinde payşaştığı kulise göre televizyon dizi yapımcılarının Show TV‘ye verdiği destek sözü havada kalmadı, birtakım ay içerisinde ete – kemiğe büründü. Aylardır yeni tasarım ekrana getiremediği için reyting kaybına uğrayan Show TV, altı yapımcıdan aldığı destekle küllerinden yenide n dan doğabilir gibi gözüküyor.

işte Eyüboğlu‘nun kaleminden Show TV‘nin nisan ayından itibaren ekrana getireceği bir yarışma ve beş televizyon dizi tasarımınin içeriği…

BEN BURADAN ATLARIM

Medyapım, “Ben Burdan Atlarım” adlı bir yarışma yapabilir Show TV’ye…

2012’nin en iyi formatlarından biri seçilen ve yayımlandığı ülkelerde büyük ala-ka gören ve orijinal adı “High Diving” olan yarışma 10 hafta sürecek. “Ben Burdan Atlarım” 18 ünlünün yarışacağı bir program. 10 m kadar yükseklikten havuza atlamaya çalışabilir yarışmacılardan he-nüz isimleri kesinleşenler şunlar:

Asena, Sema Çelebi, ޞener Üşümezsoy, Tuğba Özay, Verda Penso, Flaş TV Ana Haber Spikeri Gökhan Taşkın ve Tolga Karel’in eşi Günay Musayeva…

Konusunda uzman üç ismin jüri üyeliği yapacağı “Ben Burdan Atlarım”da yarışmacılar, Araştırmacılardan aldıkları eğitimden sonra olimpik özel olarakre malik atlama havuzuna değişik yüksekliklerdeki tramplenlerden atlayacak.

Her hafta jüri üyelerinden en düşük puan alanın eleneceği yarışmayı 1. tamamlayabilir kişi, para ödülünün de sahibi olacak.

HER ޞEY YOLUNDA MERKEZ

Limon Yapım, Show TV’ye “Her ޞey Yolunda Merkez” adlı komedi – aksiyon televizyon dizisi çekecek. televizyon dizi, bir poli s ekibi okulundaki öğrenci ve öğretmenlerin yaşadıkları ilginç ve komik olay ilerı ekrana taşıyacak.

“Her ޞey Yolunda Merkez”, okulda aldıkları eğitimleri, yaşadıkları sıkıntıları, onları bekleyen zorlukları ve poli s ekibi mesleğinin gerçeklerini kimi zaman komik, kimi zaman da dramatik bir dille anlatacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda Bora Akkuş, Aslıhan Güner, Berk Atan gibi genç yeteneklerin yakınında ipek Tuzcuoğlu, Bülent Alkış, Murat Akkoyunlu, Hakan Bilgin ve Orçun Kaptan gibi tanınmış oyuncular da var.

GiZLi PATRON

Mint Yapım’ın çekeceği televizyon dizinin senaryo yazarı Birol Güven ve Hamdi Alkan. Romantik komedi tarzındaki televizyon dizinin konusu şu şekilde:

Varlıklı bir ailenin iyi eğitim almış, en iyi okullarda okumuş, muhhteşem otomobillere binmiş oğlu, okulunu bitirip yurda döner. Holdingde bir oda beklerken babası onu, “işi en alttan öğreneceksin” deyip fabrikasında işe başlatır…

Kimliği gizli tutulan genç veliaht, yaşamının aşkını bu fabrikada bulur. Furkan Palalı’nın oynayacağı gizli patronun gönlünü kaptırdığı işçi kız, bununnla birlikte sendika lideridir.

BENiM HALA UMUDUM VAR

Gold TV film – Faruk Turgut’un Show TV’ye çekeceği televizyon dizinin türü dram… “Benim Hâlâ Umudum Var”ın konusuna gelince:

Umut, annesinin zorunlu şeklinde yürüttüğü evlilik nedeni ile, çıkarcı üvey baba, gaddar üvey abi ve kıskanç üvey kardeşlere rağmen hayata tutunmaya ve güçlü olmaya çalışan güzel bir genç sinirlendir.

Karşısına ev-vel sürpriz bir aşk çıkar, arkasından da yaşamının fırsatı… Umut bundan sonra sürat-le tırmanmaya başlar şan ve şöhret basamaklarını…

SALiH KUޞU

Nisan ayında Show TV’de başlayabilir komedi televizyon dizisinin yapımcısı Süreç TV film – Ali Gündoğdu, senaryo yazarı ise Gani Müjde. televizyon dizinin konusu şu şekilde:

Öykünün kahramanı “Bahtiyar” eşi, iki çocuğu, kayınvalidesi ve başını sürekli belaya sokan kayınçosu ile ay sonunu zor getiren bir dar gelirlidir. faka t bir gece sokakta bankta uyurken yaşamını değiştirecek bir hadi se gerçekleşir.

“Bahtiyar” adamları tarafından günlerdir aranan zengin holding patronu “Salih Bey” sanılarak işadamının köşküne götürülür. Bu yaşamı seven ve “Salih”i oynamaya devam eden “Bahtiyar” değişik sebepler ile gerçek ailesini de köşke getirtir. faka t bu ihtişamlı yaşamın sürmesi pek de kolay değildir.

FEYRUZ

Show TV’ye yeni bir televizyon dizi çekecek firmalerden biri de “Muhteşem Yüzyıl”ın yapım firması Tims… Malum Show TV’nin “gerileme devri” de Tims’in çektiği “Muhteşem Yüzyıl” televizyon dizisinin kanaldan ayrılması ile başlamıştı. Aynı yapım firması şimdi “Feyruz” adlı bir televizyon dizi çekecek Show TV’ye. işte “Feyruz”un öyküsü:

Ailesi Suriye’de ölen Feyruz, kardeşiyle birlik-te Türkiye’deki akrabalarına ulaşmak için zorlu bir yolculuğa çıkar. Bu tehlikeli yolculukta kardeşini kaybeden Feyruz, Antep yakınlarındaki babaannesine geldiğinde onu bambaşka bir hayat karşılar. Feyruz, Antep’te sadece aşkla değil, nefret ve düşmanlıkla da tanışır.

Yazının heps i için buraya tıklayın…

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Show TV Yeni Dizileri, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Aranan Kelimeler:

  • show tv dizileri
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz