Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Show TV Ana Haberde Rating Patlaması
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 08:48:29
Show TV Ana Haberde Rating Patlaması

Show TV ana haberde rating patlaması…Ciner Grubu’na katılan Show TV’nin rating başarısı hafta sonu ana haber bülteninde sürüyor. Pınar Erbaş’ın sunmaya çalıştığı bülten rakiplerine fark attı…Ekranlardaki rating rekabeti yaz ayları ile biraz durulsa da ana haber bültenleri arasındaki yarışta ilginç gelişmeler yaşanıyor. Ciner Grubu‘nun bünyesine katıldıktan sonra ana haberde iddialı bir konuma gelen Show TV, […]

Show-TV-Ana-Haberde-Rating-PatlamasiShow TV ana haberde rating patlaması…
Ciner Grubu’na katılan Show TV’nin rating başarısı hafta sonu ana haber bülteninde sürüyor. Pınar Erbaş’ın sunmaya çalıştığı bülten rakiplerine fark attı…
Ekranlardaki rating rekabeti yaz ayları ile biraz durulsa da ana haber bültenleri arasındaki yarışta ilginç gelişmeler yaşanıyor. Ciner Grubu‘nun bünyesine katıldıktan sonra ana haberde iddialı bir konuma gelen Show TV, hafta sonuna damga vurdu.

HAFTA iÇi ERHAN ÇELiK HAFTA SONU PINAR ERBAޞ FARKI

Ana [r] haber anchormani şeklinde Erhan Çelik‘i transfer eden Show TV ratingdeki başarısını haftasonu bültenine de taşıdı. Kanalın haftasonu ana haber yüzü olan Pınar Erbaş rakiplerine esaslı bir fark atarak dikkat çekti. 2.19 rating ve 11.47 share ile Ben Bilmem Eşim Bilir‘in arkasından en oldukça çok izlenen ikinci yapım olan Show Ana Haber ötek i bültenleri ise ardında bıraktı. Erhan Çelik ile hafta içi atağa kalkan Show Haber böylece hafta sonu da yükselişe geçti.

PINAR ERBAޞ KiMDiR?

1987 doğumlu Pınar Erbaş, ilkokuldan başlayarak, bütü n eğitimini Galatasaray Takımı’da yaptı. Galatasaray Takımı Üniversitesi’nden mezun olan Erbaş, değişik TV ve gazetelerde çalıştı. ingilizce, Fransızca ve italyanca’yı oldukça çok iyi derecede n Pınar Erbaş, dört se-ne boyunca Gazete Habertürk haftasonu eklerinde kültür-sanat röportajları gerçekleştirdikten sonra Show TV’nin haftasonundaki Ana Haber yüzü oldu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz