Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Sezen Aksu Hayranlarını Korkuttu (Video)
  • Ana Sayfa » Haber
  • 19 Ağustos 2013 - 12:37:54
Sezen Aksu Hayranlarını Korkuttu (Video)

Muğla’nın Bodrum İlçesi’nde konser veren sanatçı Sezen Aksu sahneye çıkarken kulis önünde yere düştü. Haberin Videosu ‘Sezen Aksu Sahneye Çıkarken Yere Düştü’ Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız. Bodrum antik tiyatroda konser vermeye gelen Ünlü şarkıcı Sezen Aksu konsere çıkmasına dakikalar kala kulis çıkışında ayağı takılarak düştü. Binlerce hayranının önünde düşen Minik Serçe daha sonra korumaları tarafında […]

Sezen-Aksu-Hayranlarini-Korkuttu-Video Muğla’nın Bodrum İlçesi’nde konser veren sanatçı Sezen Aksu sahneye çıkarken kulis önünde yere düştü.

Haberin Videosu
‘Sezen Aksu Sahneye Çıkarken Yere Düştü’ Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız.

Bodrum antik tiyatroda konser vermeye gelen Ünlü şarkıcı Sezen Aksu konsere çıkmasına dakikalar kala kulis çıkışında ayağı takılarak düştü. Binlerce hayranının önünde düşen Minik Serçe daha sonra korumaları tarafında kucaklanarak arkaya götürüldü. 112 ekipleri tarafından ayakta tedavi gören ünlü sanatçı sol dirseğinden yaralandı. 10 dakika kuliste [r] tedavi gören Sezen Aksu sahneye çıkarak sevilen şarkılarını seslendirdi. Bu hareketi karşısında ise birçok hayranı Aksu’yu ayakta alkışladı. Hayranlarına korkulabilir bir şey yok diyen Aksu, “Kulis çıkışı bir kaza geçirdim. Ama bir şeyim yok çok güzel bir gece olacak. Kolumda küçük bir yaralanma oldu ama önemli bir şey değil”dedi. Konsere ‘Gülümse’ şarkısı ile başlayan Minik Serçe daha sonra sevilen şarkılarını seslendirmeye devam etti.Yaklaşık 2 saat süren konsere ünlü şarkıcı Demet Akalın eşi Okan Kurt ile katılırken pop müziğinin önemli isimlerinde Mustafa Sandal eşi Emina Sandal ile konseri izledi. Konsere ünlü şarkıcı Zeynep Casalin ve Yeşilcam oyuncularından Salih Güney, cemiyet, sanat, spor camiasından bir çok isimde Minik Serçe’nin konserini izleyenler arasında yer aldı. vakit-ler öncesinde uzun kuyruklar oluşan konseri tahmini 2 bin şa-hıs izledi. Unutulmaz bir gece yaşatan Aksu konser sonrası kulise giderek yarasını sardırdı.

Haberin Videosu
‘Sezen Aksu Sahneye Çıkarken Yere Düştü’ Adlı Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz