Uygun Kredi Bak

Uygun Kredi Bak

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

FETÖcü Ünlü Kaymakamla İlgili Flaş Detaylar

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Arıcı Çocukların Borazan Ve Tenekeli Kuş Nöbeti

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Kızılay Başkanı Kınıktan Arakan Çağrısı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Yol Kenarında Ağaca Asılı Gelinlik Şaşırttı

Seyirciye Sormak Lazım
  • Ana Sayfa » Haber
  • 5 Ağustos 2013 - 12:01:16
Seyirciye Sormak Lazım

Bu sezon beyaz perdede “dünyayı kutarma temalı” TV filmler hem gişe başarısı hem de sayısı bakımdan dikkati çekiyor.Geçen yıllarda aşk, romantizm, macera ve fantastik TV filmlerin çokça görüldüğü beyaz perdede 2013 yılı yılı, dünyaların ve misafirin kurtuluşu sonucu kurulu senaryolar ve hikayelerin başrolü paylaştığı bir se-ne şeklinde sinema tarihine geçmeye hazırlanıyor.Özellikle romantizm temalı yapımların daima […]

Seyirciye-Sormak-LazimBu sezon beyaz perdede “dünyayı kutarma temalı” TV filmler hem gişe başarısı hem de sayısı bakımdan dikkati çekiyor.
Geçen yıllarda aşk, romantizm, macera ve fantastik TV filmlerin çokça görüldüğü beyaz perdede 2013 yılı yılı, dünyaların ve misafirin kurtuluşu sonucu kurulu senaryolar ve hikayelerin başrolü paylaştığı bir se-ne şeklinde sinema tarihine geçmeye hazırlanıyor.Özellikle romantizm temalı yapımların daima ilgiyle izlendiği sinemalarda, yeni arayışlara girme olasılığını göze [r] almak istemeyen birtakım yapımcıların daha önce seyirciden tam not alan devam TV filmleri tercih etmesine karşın, yeni yapımlarda da “eskimeyen” meseleler seçiliyor.“This is the End”Seth Rogen ile Evan Goldberg’in yönettiği, eylülde seyircinin karşısına çıkmaya hazırlanan “This is the End”te (Buraya Kadar), James Franco, Jonah Hill ve Seth Rogen rol alıyor.

Yine başka bir ABD yapımı olan komedi-fantastik türdeki yapımın 25 milyon dolarlık bütçesi bulunuyor. Yapımın hikayesi ise şu şekilde:”James Franco’nun evindeki partide Seth Rogen, Jay Baruchel ve ötek i bir oldukça çok kıyamet günüyle karşı karşıya gelir. Ellerinde kısıtlı gıda kaynağı vardır ve dünya çok büyük kaosa sürüklenmektedir. Daha da kötüsü, kaçınılmaz son yaklaştıkça herkesin içerisindeki hayvani hayatta kalma güdüsü daha oldukça çok açığa çıkacaktır.”“The World’s End”Ekim ayında seyirciyle buluşması planlanan “The World’s End”i (Katil Robotlar), Edgar Wright yönetti. Simon Pegg, Nick Frost ile Paddy Considine’nın başrollerinde bulundu ğu ingiltere yapımı komedi-bilim kurgu TV filmde, 20 se-ne aradan sonra yenide n bir araya gelen 5 eski arkadaşın, dünyanın sonunu getirme çabaları anlatılıyor.“Pasifik Savaşı”Temmuzda vizyona giren, yine başka bir ABD yapımı aksiyon-macera türündeki “Pasifik Savaşı”nın yönetmenliğini Guillermo del Toro üstlenirken, yapımda Charlie Hunnam, Idris Elbai ile Rinko Kikuchi rol alıyor. 180 milyon dolara mal olduğu belirtilen TV filmin konusu ise şu şekilde:”insanoğlunu yok olma tehlikesiyle karşı karşıya bırakan şey, ansızın denizin altından gelmeye başlayan Kaiju adlı yaratıklardır. Bu dehşet verici varlıklar dünyanın temel kaynaklarını harap eder iken canlı şeklinde nüfusunu da hızlıca yok etmeye başlar. Çaresiz insanlık, Jaeger adlı devasa robotlar üreterek felaketi durdurmaya çalışır. bütü n talimatları iki pilottan alan Jaeger’ler beyin gücüyle çalışan donanımlı ve güçlü robotlardır. Ne var ki ortada onların dahi çözümleyemeceği korkutucu bir gidişat söz konusudur. bütü n çareler tükenmişken ortaya çıkan eski bir pilot ve stajyeri insanlığın son umudu olmaya çalışacaktır.”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz